ТРЕБА ЗНАТИ

СУЧАСНІ ПАРКАНИ ТА ОГОРОЖІ WISNIOWSKI - ПЕРЕВАГИ КОМПЛЕКСНИХ РІШЕНЬ ВІД ПОЛЬСЬКОГО ВИРОБНИКА

Перше, що бачать гості власника приватної ділянки – це систему по периметру території. Огорожі та паркани Wisniowski є ідеальним варіантом для прихильників стилю, комплексних рішень та комфорту. Сім колекцій нараховують десятки розроблених дизайнів, які відмінно поєднуються як з традиційними, так й сучасними будинками. Вуличні брами та забори з Польщі – це ідеальний симбіоз функціональності, надійності та привабливості!

Читайте також:

ОГОРОЖІ З МЕТАЛУ – ОСОБЛИВОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ

Використання сталі високої якості – запорука міцної конструкції! У поєднанні з сучасними та запатентованими технологіями польського заводу, сировина наділяється антикорозійними властивостями, стійкістю до кліматичних змін та їхнього впливу. Процеси цинкування та порошкового поліефірного покриття за системою DUPLEX створюють захисні шари на поверхні.

Завдяки їм металеві огорожі з Польщі не потребують постійного підфарбовування та технічного обслуговування.

Оскільки під час виготовлення декілька етапів виконуються вручну, фахівці пильно спостерігають та контролюють якість зварювальних швів. Інші кроки виконуються за допомогою автоматизованих лазерів та згинальних верстаків.

СЕКЦІЙНА ОГОРОЖА – КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ ТЕРИТОРІЇ

Перш ніж перейти до етапу виготовлення, треба визначитись з дизайном конструкцій. Побачити, як виглядатимуть паркан та брама, дозволяє фірмова розробка AW Expert – революційна програма. З її допомогою, менеджер з продажу може спроектувати ескіз та чітко розрахувати його вартість.

Комплексна система – це виготовлення вуличних воріт, хвіртки, стовпів та інших елементів в єдиному дизайні. Залежно від особливостей території, можна обрати класичну розпашну систему або сучасну відкатну браму.

Консольна конструкція характеризує собою надійність, безпечність та функціональність. Стандартна комплектація передбачає установку стовпчика з сигнальною лампою та автоматикою. На нашому сайті розміщено фото парканів та огорож, яким вже радіють власники приватних ділянок. Подивитись, як виглядатиме індивідуальне комплексне рішення, визначити розміщення секцій перед купівлею допоможе програма AW Expert. Таким чином замовник обов’язково отримує бажаний результат!

ОГОРОЖА БУДИНКУ В ЕКСКЛЮЗИВНОМУ ДИЗАЙНІ – ВТІЛЕННЯ МРІЇ В РЕАЛЬНІСТЬ

Виробник спроектував сім різних колекцій, кожна з яких містить в собі понад 10 ескізів на будь-який смак – «MODERN», «LUX», «PREMIUM», «STYLE», «VARIO», «CLASSIC» та «BASIC». Серед різноманітності моделей знайдуться ті, що нагадують традиційну художню роботу, класичні або стильні форми, а також сучасні варіанти.  

Декоративна огорожа з Польщі – це втілення кожного побажання клієнта щодо зовнішнього вигляду конструкції, а невід’ємною частиною дизайну є колір. Фарбування порошком у будь-якій відтінок RAL підкреслить індивідуальність замовлення. Якщо ви шукаєте щось цікаве та незвичайне, радимо обрати колекцію Home Inclusive 2.0. Завдяки їй можна об’єднати автоматичні в’їзні ворота, вхідні двері в будинок, гаражну секційну систему та огорожу, придбавши їх в одному кольорі.

ЯК ЗАМОВИТИ МЕТАЛЕВИЙ ПАРКАН WISNIOWSKI В УКРАЇНІ?

На нашому сайті створено фотогалерею, за допомогою якої ви можете побачити готові огорожі польського виробництва. В каталозі вказана ціна за стандартні розміри, тому, щоб дізнатись вартість конструкції у конкретному випадку, телефонуйте менеджеру за номером: +38 (050) 993-70-77, +38 (067) 690-24-24.

Краще за все – відвідайте виставковий салон «ЗАВОД WISNIOWSKI Київ», в якому можна спроектувати ескіз з урахуванням всіх побажань та розрахувати чітку ціну. Крім цього, новий шоу-рум ознайомить вас з іншою польською продукцією для приватних будинків. Заходьте до нас за адресою: вул. Кирилівська, 69-В, офіс 126. Зробіть правильний вибір, замовивши елітний паркан та ворота від відомого виробника! 

СКЛАДЫВАЮЩИЕСЯ ВОРОТА ДЛЯ АНГАРА WISNIOWSKI - СОВРЕМЕННЫЙ ДИЗАЙН, ОТЛИЧНАЯ ФУНКЦИОНАЛЬНОСТЬ

Промышленные ворота Wisniowski способны решить вопрос обустройства заезда на любом большом объекте. Польские специалисты спроектировали конструкции, пользующиеся спросом у владельцев аэропортов, выставочных салонов, ангаров и современных зданий. Система-гармошка отличается компактностью, функциональностью и привлекательным дизайном. Сегодня мы ближе познакомим вас с данной серией продукции.

Читайте также:

СКЛАДЫВАЮЩИЕСЯ ВОРОТА ДЛЯ АНГАРА – НАДЁЖНО И ПРАКТИЧНО

Конструкция в виде гармошки значительно экономит пространство в помещении. Створки состоят из секций, соединенных между собой петлями при помощи сварочных работ. Собранные полотна передвигаются по специальному направляющему рельсу (сверху) и профилю (снизу). Роликовая система отвечает за стабилизацию панелей и удерживание их в вертикальном положении.

Чтобы избежать каких-либо зазоров, производитель использует уплотнители почти по всему периметру конструкции: снизу – щеточный, по краям створок и рамы – прилегающие прорезиненные.

Отличительными характеристиками является то, что:

 • Установить складные ворота можно в больших проемах, используя двухстворчатую конструкцию. Таким образом оборудуется заезд с размерами 14000х6000 мм.
 • Конструкция в виде гармошки – универсальна. Она легко монтируется в проемах с различными особенностями;
 • Данные системы износоустойчивы и не требуют постоянного техобслуживания.

КРАСИВЫЕ СТЕКЛЯННЫЕ ВОРОТА – ЭЛЕГАНТНОЕ РЕШЕНИЕ ДЛЯ СОВРЕМЕННОГО ОБЪЕКТА

Говоря о функциональности и надежности, не следует забывать и про внешний вид – он играет не последнюю роль. Польский производитель предоставляет вариант конструкции, позволяющий неограниченно использовать дневной свет. Промышленные ворота-гармошка Wisniowski собираются из полностью остекленных панелей, материалом для зашивки которых является прочное стекло либо поликарбонат. Такой дизайнерский ход делает огромную систему визуально легкой и элегантной.

Чтобы рама гармонично сливалась с фасадом, предлагается широкий ассортимент красочных покрытий по таблице RAL. Более 200 оттенков позволяют подобрать необходимый вариант для максимального удовлетворения заказчика.

В процессе изготовления, ворота для склада проходят этап порошковой покраски. Она защищает металл от коррозии и известна своей устойчивостью к выгоранию, а также негативным климатическим воздействиям. Это значит, что вы получаете функциональную конструкцию, способную сохранять красивый внешний вид долгие годы.

КАК ЗАКАЗАТЬ ПОЛЬСКИЕ АНГАРНЫЕ ВОРОТА WISNIOWSKI В УКРАИНЕ?

Стеклянные системы для промышленных объектов можно купить на официальном сайте или обратившись по номеру: +38 (050) 993-70-77; +38 (067) 690-24-24. Наши менеджеры уже готовы помочь вам с выбором конструкции, предоставить несколько дельных советов и просчитать стоимость будущей въездной системы.

Прежде, чем стать владельцем красивых складных ворот, предлагаем посетить выставочный салон «ЗАВОД WISNIOWSKI Киев». Это специализированный шоу-рум польской продукции, который открыл свои двери 15 ноября 2018 года. Находится он по адресу: ул. Кирилловская, 69-В, офис 126.

ЯКІ ГАРАЖНІ ВОРОТА КРАЩЕ ВСТАНОВИТИ: РОЛЕТНІ ЧИ СЕКЦІЙНІ?

Для облаштування паркувального приміщення польський завод пропонує брами двох видів — рулонні та секційні. Гаражні ворота Wisniowski — це автоматичні в’їзні системи, що виготовлені з урахуванням сучасних тенденцій з використанням якісних матеріалів. Обидві серії мають безліч переваг і призначені для побутового використання. Сьогодні ми спробуємо розібратись, яку саме модель краще встановити й чому.

Читайте також:

РОЛЕТНІ ВОРОТА З АВТОМАТИКОЮ — КОМФОРТ І БЕЗПЕКА

Системи, що схожі на рольставні за виглядом та принципом роботи, відрізняються компактністю: це дозволяє встановлювати їх у будь-яке приміщення. Полотно брами зібране з алюмінієвих профілів, які заповнені спіненим поліуретаном без фреону. Його нижня планка оснащена камерним ущільнювачем: при закритті прорізу спеціальний елемент щільно прилягає до підлоги, вирівнюючи нерівності поверхні.

Особливості конструкції:

 • Гнучка стулка легко згортається в рулон на приводний вал. Вона переміщується вздовж алюмінієвих напрямних, які в свою чергу кріпляться по краях просвіту.
 • Напрямні доповнені щітковими ущільнювачами й добре перекривають всі шпарини.
 • Необхідну відстань між профілями, а також тиху роботу брами під час скручування забезпечують скоби.
 • В базову комплектацію входить привід. Він розташовується всередині валу.

Рулонні ворота для гаража безпечні в експлуатації: фотоелементи та оптичні датчики, що знаходяться в нижній кромці брами, здатні вчасно розпізнати перешкоду в прорізі й підняти полотно. На випадок аварійної ситуації передбачена спеціальна рукоятка, за допомогою якої можна відчинити проїзд вручну.

ПІДЙОМНІ ВОРОТА WISNIOWSKI — НАДІЙНІСТЬ ТА БЕЗПЕЧНІСТЬ

Основна перевага секційних систем – збереження плюсової температури в приміщенні. Такий ефект досягається за рахунок наявності панелей завтовшки 40 або 60 мм. Підвищити рівень захисту від холоду допомагають ущільнювачі по всьому периметру. Теплі ворота з сендвіч-панелей не займають додаткового простору в прорізі, оскільки при відкритті полотно підіймається вгору та розміщується вздовж стелі. В’їзні системи такого типу мають підвищений захист від злому, чого не можна сказати про ролові моделі, які не здатні чинити опір довго.

Секційні конструкції з серії PRIME оснащені фірмовим електроприводом МЕТRО з безліччю корисних функцій. Колекція HOMEINCLUSIVE забезпечує виготовлення воріт в одній стилістиці разом з вхідними дверима, а система геолокації SMARTCONNECTED дозволяє керувати ними віддалено за допомогою смартфону.

ЯКІ КРАЩЕ: РОЛЕТНІ ЧИ СЕКЦІЙНІ БРАМИ?

Рулонні системи стануть відмінним рішенням для складів, дач або інших невеликих будівель в тому випадку, коли немає потреби встановлювати міцні конструкції, а теплоізоляція не важлива. Вони добре підійдуть для облаштування гаража коло будинку та в торгових точках. В інших випадках краще встановлювати секційні системи. Вони більш стійкі до зламу та створюють по-справжньому надійний захист приміщення.

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОМАТИЧНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА В УКРАЇНІ З ДОСТАВКОЮ ТА УСТАНОВКОЮ?

На нашому сайті можна придбати в’їзні системи будь-якої комплектації та у відповідному дизайні за каталогом виробника. Замовлення приймаються через електронну форму або за телефонами: +38 (050) 993-70-77; +38 (067) 690-24-24. Купити ворота в гараж також можна у найближчому виставковому салоні «ЗАВОД WISNIOWSKI». Демонстраційні зали знаходяться в різних містах України – Київ, Дніпро, Харків, Одеса та ін. В них представлені зрізи сендвіч-панелей, автоматика й необхідні аксесуари, а також автоматичні стенди підйомних конструкцій, на які можна подивитися в дії. Компанія пропонує своєчасну доставку замовлення та надає послуги з монтажу.

КРАСИВЫЕ ДИЗАЙНЕРСКИЕ ДВЕРИ ИЗ СТЕКЛА ДЛЯ ЧАСТНЫХ ПОМЕЩЕНИЙ

Отличным решением для обустройства входа частного дома являются элитные двери Wisniowski. Наружные конструкции являются визитной карточкой помещения, другое дело – межкомнатные системы. Мы предлагаем новые для украинского рынка польские двери из стекла с уникальным дизайном. Широкий ассортимент стилистических решений и отделок предоставляет возможность изготовить эксклюзивную входную конструкцию. Каждый элемент подчеркивает эстетичность стеклянной поверхности, делая межкомнатные перегородки привлекательной частью интерьера внутри помещения.

Читайте также:


РАСПАШНЫЕ ДВЕРИ WISNIOWSKI – КАЧЕСТВО И НАДЁЖНОСТЬ

Данный тип межкомнатных перегородок может показаться довольно хрупким, однако польский производитель позаботился о том, чтобы остекление было крепким. Его помещают в коробку, изготовленную из листового металла, который прошел процесс профилирования и порошковой покраски. Последний этап обработки отвечает за долговечную стойкость цветного покрытия. Каждая модель выполнена с применением качественной системы уплотнения по периметру коробки.  

Сегодня на смену привычным межкомнатным конструкциям из дерева приходят современные двери из закаленного стекла. На заводе Wisniowski применяют современные технологии, чтобы данные системы не только служили привлекательным дополнением, но и обладали оптимальными конструкционными характеристиками.

Производитель использует широкий ассортимент фурнитуры, который позволяет установить стеклянные двери на заказ. Зависимо от особенностей проёма и желаний клиента касательно типа открывания, конструкция может быть распашной, маятниковой или откатной.

СТЕКЛЯННЫЕ ДВЕРИ WISNIOWSKI – КАКОВЫ ГЛАВНЫЕ ОТЛИЧИЯ ОТ АНАЛОГОВ?

Главными преимуществами данных конструкций является оптимальное использование пространства и осветление помещения. Элегантные внутренние двери устанавливаются как в частных домах, так и в офисных зданиях или конференц-залах. Тип системы подбирается с учётом особенностей проёма и пожеланий клиента – это могут быть распашные или раздвижные двери из Польши в подходящем оформлении.

Почему стоит установить именно эти перегородки? Потому что они:

 • Выглядят престижно и относятся к продукции премиум-класса;
 • Гармонично сочетаются с любыми элементами интерьера;
 • Визуально делают помещение более светлым и просторным;
 • Подчеркивают индивидуальность владельца.

ВНУТРЕННИЕ ДВЕРИ ИЗ ПОЛЬШИ – ПОЛЕТ ДИЗАЙНЕРСКОЙ ФАНТАЗИИ

Смотря на конструкции от мирового бренда, понимаешь, что производитель способен на визуализацию любой стилистической задумки: от простых узоров и фигур до невероятных картин и портретов. Это возможно благодаря использованию различных способов декорирования: пескоструйной обработке, ламинированию, гравировке и эмалировке.

Для желающих обустроить частную территорию и дом в современном дизайне, продукция от польского завода именно то, что нужно! Обратитесь в любой наш официальный салон, где специалисты подберут вам теплые входные и межкомнатные конструкции, а также уличные и гаражные ворота Wisniowski в едином стилистическом оформлении.

Подчеркнуть выбранный рисунок можно любым предложенным оттенком RAL или оформить коробку под дерево. Таким образом внутренняя перегородка станет отличным декоративным и функциональным элементом интерьера.

КАК ЗАКАЗАТЬ ИЗГОТОВЛЕНИЕ ДВЕРЕЙ ИЗ СТЕКЛА В УКРАИНЕ?

Посмотреть на всевозможные дизайны внутренних систем можно на нашем сайте в соответствующем разделе. Цена конструкции зависит от выбранного оформления, размеров и типа открывания, поэтому рекомендуем позвонить менеджеру по номеру +38 (050) 993-70-77 или +38 (067) 690-24-24. Он сделает быстрый просчет стоимости, а также посоветует оптимальный вид фурнитуры и проконсультирует по другой польской продукции.

Ознакомиться с наглядными примерами декорирования стеклянных межкомнатных дверей всегда можно в выставочном салоне «ЗАВОД WISNIOWSKI Украина». Официальные шоу-румы расположены в шести городах различных регионов: Киеве, Днепре, Харькове, Одессе, Ивано-Франковске и Львове. Адреса демонстрационных салонов указаны на сайте в отдельном разделе. 

ВУЛИЧНІ РОЗПАШНІ ВОРОТА ДЛЯ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ: СУЧАСНІ БРАМИ, ЯКІ НАДІЙНО ЗАХИСТЯТЬ ТЕРИТОРІЮ

Об’єкти виробничого призначення потребують відповідного захисту та облаштування проїзду. Пропонуємо до вашої уваги промислові ворота Wisniowski розпашного типу у сучасному дизайні. Залежно від вимог ділянки або побажань замовника додатково монтується окремий вхід у вигляді хвіртки. Сьогодні у вас є можливість придбати європейські системи в Україні. До речі, 15 листопада в Києві відбудеться відкриття фірмового шоу-руму Wisniowski, в якому буде представлено оригінальну продукцію преміум-класу. Не пропустіть цей захід!

Читайте також:

В’їзні ворота для підприємства найвищої якості

Польський завод використовує новітні технології для виготовлення брам промислового призначення. Вони відрізняються від систем для приватних ділянок рівнем безпеки та надійності. Конструкції збираються з оцинкованої сталі з декількома захисними шарами, які наносяться за запатентованою технологією Duplex. Вона включає в себе гаряче цинкування та порошкове покриття, завдяки яким метал стає стійким до корозії, зовнішніх механічних та кліматичних впливів.

Перевагою замовлення у «WISNIOWSKI Україна» є те, що виготовлення воріт відбувається з урахуванням особливостей проїзду та призначення території. Для більш зручної експлуатації брам монтується бічна хвіртка для працівників у тому ж самому дизайні. Завдяки використанню надійної фурнітури та автоматизованого обладнання створюються конструкції європейської якості.

Розпашні ворота для промислових об’єктів з новітнім обладнанням

«ЗАВОД WISNIOWSKI» в Україні дозволяє придбати системи для облаштування заїздів на виробничі території, які матимуть оптимальне оснащення. Залежно від особливостей об’єкту, конструкція обладнується наступними елементами:

 • Уловлювачем, який стримує стулку у відкритому положенні від випадкового закривання;
 • Фотоелементами, які запобігають зіткненню полотна з транспортом;
 • Гострими наконечниками у вигляді гребеня;
 • Автоматичним приводом для дистанційного управління;

Також пропонується широкий вибір замків з ручками різного типу, який обирається залежно від побажань замовника. Крім того, спираючись на ширину проїзду підбирається оптимальний вид петель, які відчинятимуть стулку на 90° або 180°.

Автоматичні ворота для підприємств у сучасному стилі

Щоб зовнішній вигляд брами відповідав солідності об’єкта та захищав від сторонніх людей, стулки зашиваються профілями 25х25 мм. Виробник пропонує решітчасте та ґратчасте заповнення VEGA B або VEGA 2D.

Розпашні ворота з хвірткою можуть доповнюватись металевими огорожами. До речі, радимо замовити секційні паркани WISNIOWSKI – вони стануть ідеальним захистом території.

Окрім різновидів дизайну, ви можете обрати будь-який колір з палітри RAL або переліку, що надає виробник. 

Як замовити промислові ворота з Польщі в Україні?

Офіційний представник надає можливість придбати системи для облаштування проїзду на виробничу територію за максимально вигідною ціною. Щоб купити ворота Wisniowski, зв’яжіться з менеджерами, які допоможуть у виборі фурнітури та автоматичного приводу оптимальної потужності. Для цього телефонуйте за номером +38 (050) 993-70-77 або +38 (067) 690-24-24.

До того ж, ви можете скористатись такими послугами, як:

 • Виготовлення за розмірами;
 • Професійна установка воріт;
 • Доставка по місту;
 • Виїзд спеціаліста на об’єкт.

На території країни працює шість виставкових салонів «ЗАВОД WISNIOWSKI Україна». В кожному з них представлено демонстраційні стенди з видами оформлень та зразки брам у повному розмірі. Дізнатись адресу офісу в вашому місті можна на сайті або у менеджера.

СОВРЕМЕННЫЕ ПЕРЕГРУЗОЧНЫЕ СИСТЕМЫ ОТ ПОЛЬСКОГО ПРОИЗВОДИТЕЛЯ

При выполнении погрузочно-разгрузочных работ одним из немаловажных факторов является комплекс технических мероприятий, направленный на безопасный и быстрый процесс. Качественно подобранные перегрузочные системы и промышленные ворота Wisniowski позволяют оптимизировать и упростить грузооборот между зданием склада и транспортным средством. Специально предназначенное для этого оборудование изготавливаются непосредственно на заводе производителя в Польше и имеет параметры высокотехнологичных изделий европейского уровня.

Читайте также:

ГЕРМЕТИЗАТОР ПРОЁМА


Докшелтер — это оборудование, которое предназначено для использования погрузочно-разгрузочных терминалов. Его основным назначением является защита помещения склада и перемещаемых объектов от негативного воздействия окружающей среды. Подобные устройства создают герметичную рабочую зону и позволяют обеспечить необходимые санитарные нормы при погрузке товаров, хранящихся на складах.

Завод Вишнёвски изготавливает перегрузочные тамбуры в двух вариантах:

 1. Изделия «Power Shelter 403M» состоят из двух рам. Передняя изготавливается из анодированного кованого алюминия, задняя — из стали с оцинковкой. Они соединяются между собой подвижными рычагами, благодаря чему кузов грузовика прочно стыкуется с докшелтером. Оборудование имеет дренажную систему, оснащено занавесями из износостойкой полиэстеровой ткани с поливинилхлоридовым покрытием, а также специальными оповестительными полосами.
 2. «Power Shelter 407» — надувная модель, состоящая из рамы, изготовленной из стали с оцинкованной поверхность. Она обшита листовым материалом (сталь с покрытием полиэстера). Конструкция оснащена защитными консолями, а её угловые части — алюминиевым профилем с анодированием. Подушки-гармошки производятся из прочной ткани — полиэстер с двусторонним покрытием из ПВХ со свойствами антистатика. Специальные полосы для защиты изготовлены из аналогичного материала, но с двухслойной структурой.

ПЕРЕГРУЗОЧНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ

Доклевеллер — это складская техника, за счет которой осуществляется соединение пола промышленного помещения с кузовом грузовой автомашины. Благодаря такой уравнительной платформе обеспечивается беспрепятственная автопогрузка товаров со склада в автомобиль и обратно.

Компания Wisniowski производит два вида рампы для погрузки:

 • «Power Ramp 232 NG» — электрогидравлическая модель с аппарелью поворотного типа производится из рифленого металла толщиной 8 мм или 6 мм без формовки. Сходни также могут быть выполнены из листа с рифлением толщиной 10 мм или без него из 8-миллиметрового материала. Устройство имеет продольное усиление и оснащено самоочищающимися фронтальными петлями. Оборудование приводится в движение за счет гидравлического привода и дополнено устройствами безопасности — аварийным выключателем, специальными боковыми элементами и опорами, приводом с функцией термореле и др.
 • «Power Ramp 233 NG» — электрогидравлическая серия с аппарелью выдвижного вида на телескопической направляющей. Она изготавливается из листового рифленого материала толщиной 10 мм или с гладкой поверхностью 8 мм, а аппарель из — 14 мм с тиснением и 12 мм без формовки. Гидропривод приводит в движение доклевеллер с продольным усилением при помощи специальной панели с кнопками. Также система оснащена устройствами безопасности, которые аналогичные предыдущему варианту.

КАК ЗАКАЗАТЬ ПЕРЕГРУЗОЧНЫЕ СИСТЕМЫ WISNIOWSKI В УКРАИНЕ?

Приобрести складскую технику европейского качества можно в нашем интернет-магазине, который является официальным представительством польского бренда. Для этого необходимо заполнить форму обратной связи и подождать звонка.

Также купить современные системы для погрузочно-разгрузочных работ можно в одном из выставочных салонов «ЗАВОД WISNIOWSKI Украина», адреса которых можно узнать, перейдя по ссылке. Техническая поддержка и консультации проводятся по телефонам: +38 (050) 993-70-77; +38 (044) 209-58-18. Компания гарантирует качественную доставку заказа из Польши, а также предоставляет гарантийное и сервисное обслуживание.

ТРЕНДИ ОСЕНІ 2018: ЯКІ СУЧАСНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА КУПУЮТЬ В УКРАЇНІ

Відомий у всьому світі польський завод виготовляє елітні ворота в гараж протягом багатьох років. Популярність сучасних брам обумовлена бездоганними конструкційними та функціональними параметрами. А завдяки нам у вас є можливість купити ворота Wisniowski в Україні. Сьогодні ми розповімо про їхні технічні особливості та дизайнерські рішення, які пропонує виробник.

Зверніть увагу також на:

ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА ПРЕМІУМ-КЛАСУ СЕРІЇ UNIPRO

Конструкції з цієї серії виготовлені зі сталевих сендвіч-панелей товщиною 40 мм, які мають відмінні показники тепло- та звукоізоляції. Оснащені новітньою системою ущільнювачів, вони запобігають утворенню щілин та защемленню пальців. Ідеальна технологія безпеки: фотоелементи, виключення можливості обриву троса, опціональна автоматизація фірмовим приводом.

Але, як відомо, перше, на що звертається увага – це зовнішній вигляд брами. Полотно підйомних воріт UNIPRO може бути виготовлене в одному з 6 варіантів: з формуванням V чи без, з високим або низьким гофром, з візерунком «фільонка», з декоративними наліпками. Останній тип оформлення найбільш популярний, тому як має безліч варіацій виконання на будь-який смак.

Крім того, пропонується широкий вибір декору за допомогою вставок зі склінням. Це навіть можуть бути віконця, які зроблені та розташовані відповідно до побажань замовника.

Щодо забарвлення, то у вашому розпорядженні понад 200 відтінків за каталогом RAL, безліч варіантів імітацій деревини, спеціальні кольори та текстури. Окремої уваги заслуговує колекція HOMEINCLUSIVE 2.0, що дозволяє отримати неймовірний та індивідуальний дизайн.

СТИЛЬНІ ПІДОМНІ ВОРОТА WISNIOWSKI UNITHERM 

Стулка брам цієї серії складається з інноваційних «сендвічів», що мають товщину 60 мм. У поєднанні з унікальною системою ущільнювачів, вони забезпечують не тільки бездоганний захист приміщення, але й зберігають у ньому оптимальну температуру. Коефіцієнт теплоізоляції досягає 0,33 Вт/м2K, тому гаражні ворота Wisniowski вражають своїми властивостями.

Звісно ж, конструкція має підходити до загального стилю фасаду. Дизайнерські ворота на гараж UNITHERM здатні гармонійно поєднатись з будь-якою частиною території. Все завдяки широкій палітрі кольорів RAL та спеціальній колекції HOMEINCLUSIVE 2.0. Крім того, виробник пропонує понад 10 варіантів облицювання під дерево. А щоб надати більшої індивідуальності, оберіть формовані панелі з привабливою текстурою.

ТЕПЛІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ СЕРІЇ PRIME

Ця секційна брама відрізняється приголомшливими конструкційними параметрами та цілком заслужено вважається найпопулярнішою. Завдяки використанню неймовірної сучасної системи ущільнювачів, виключається будь-яка можливість втрати тепла з приміщення. Фірмові панелі INNOVO виготовлені з міцних сталевих листів, проміжок між якими дуже щільно заповнений пінополіуретаном. Одна секція може похвалитись показником U 0,33 Вт/м2K, що позитивно впливає на теплоізоляційні властивості стулки в цілому.

Окрім ідеальних конструкційних особливостей, ворота для гаража з цієї серії також можуть похвалитись автоматичним приводом METRO, який є у базовій комплектації. До його обов’язків входить забезпечення коректної роботи конструкції та високого рівня безпеки при користуванні нею.

Гаражні секційні ворота Wisniowski Prime виконуються у стилі «мінімалізм», тому «сендвічі» INNOVO мають гладку або текстуровану поверхню (під дерево, сталь чи пісок). Щоб кожна конструкція була індивідуальною, пропонується широка палітра кольорів RAL та 29 спеціальних відтінків. А щоб додати нотки незвичайності, можна використати декоративні наліпки.

Однією з особливостей цієї серії є те, що завдяки запатентованій колекції HOMEINCLUSIVE 2.0 гаражні брами виконуються в одному стилі з вхідними дверима та вуличними воротами від виробника.

Ця можливість дозволяє створити комплексне оформлення заміської ділянки.

ЯК ЗАМОВИТИ СУЧАНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА В УКРАЇНІ?

Офіційне представництво польського заводу надає можливість придбати якісну теплу систему, що надійно захистить будь-яке паркувальне приміщення. Чому важливо замовляти підйомну браму від виробника? Тому що виготовлення воріт відбувається чітко за наданими розмірами та вимогами клієнта.

Звертайтесь до наших спеціалістів прямо зараз та отримайте професійну консультацію, зателефонувавши за номером: +38 (050) 993-70-77 або +38 (067) 690-24-24. А краще – завітайте до найближчого демонстраційного салону «WISNIOWSKI-VOROTA» в Україні та побачте запропоновану продукцію на власні очі. Офіси розташовані у наступних містах: Львів, Київ, Дніпро, Харків, Івано-Франківськ, Одеса.

МЕТАЛЛИЧЕСКИЕ ВХОДНЫЕ ДВЕРИ PLUS LINE - УНИВЕРСАЛЬНОЕ РЕШЕНИЕ ДЛЯ ЧАСТНОГО ДОМА

Надёжной защитой загородного дома станут безопасные, универсальные и стойкие ко взлому польские наружные двери. Они произведены из современных и качественных материалов, имеют высокую степень защиты, а также устойчивы к негативному воздействию атмосферных осадков. Большой выбор внешней отделки позволяет с лёгкостью адаптировать их под любой экстерьер.

изговление и установку дверей plus line

Полезно знать:

ВХОДНЫЕ ДВЕРИ: ЛИНЕЙКА PLUS LINE

Изделия из данной коллекции разработаны в соответствии с евростандартами, а также прошли испытания на прочность, благодаря чему способны обеспечить надёжную защиту.

Данная серия представлены тремя моделями. Они выполнены в разных размерных вариациях, но все изготовлены из прочных алюминиевых профилей, которые имеют терморазрыв. Системы также оснащены порогом с термоизоляцией и имеют плотное наполнение створки. Периметр конструкции дополнен резиновыми уплотнителями.

polskie-naruzhnye-dveri

Алюминиевые двери также комплектуются:

 • трёхточечными замками запирания с ригелем крюкообразной формы;
 • накладными доводчиками;
 • ручками Jupiter, которые выполнены под цвет нержавеющей стали;
 • тремя петлями накладного типа.

Данные системы могут быть выполнены как на правую, так и на левую сторону, а открытие осуществляется вовнутрь или наружу. В зависимости от ширины входа, они выполняются в одно- или двухстворчатом варианте.

polskie-naruzhnye-dveri

ОТЛИЧИТЕЛЬНЫЕ ОСОБЕННОСТИ ДВЕРЕЙ В ДОМ

Модель MB60E имеет толщину створки 60 мм и может быть дополнена однокамерным стеклопакетом. Также для конструкций с одной или двумя створками, доступно исполнение с более высоким классом взломоустойчивости RC2 согласно стандарту PN-EN 1627:2011.

Для систем MB70 и MB86ST с толщиной дверного полотна 70 мм и 86 мм предлагается двухкамерное остекление или зашивка створки гладкой панелью. Дополнительно они могут оснащаться доводчиком, шарнирными и скрытыми петлями.

изговление и установку дверей plus line

Для повышения уровня безопасности данных систем предлагается следующее:

 • дополнительная установка замка;
 • цилиндры противовзломные;
 • противосъемные штыри;
 • системы контроля доступа (клавиатура для замка с кодом, считыватель для брелков и карточек с бесконтактной опцией);
 • почтовые ящики.

izgovlenie-i-ustanovku-dverej-plus-line

ДИЗАЙНЕРСКИЕ РЕШЕНИЯ ДЛЯ НАРУЖНЫХ ДВЕРЕЙ

Производитель предлагает широкий выбор вариантов для внешнего оформления входных систем. Это позволяет не только гармонично перекрыть проём, но и максимально точно подобрать входную систему под соответствующий дизайн дома. Цветовое оформление доступно по каталогу RAL, а также предлагается окрашивание порошковой краской, которая натурально имитирует выразительную текстуру дерева, или плёночное покрытие.

КАК ЗАКАЗАТЬ ИЗГОТОВЛЕНИЕ И УСТАНОВКУ ДВЕРЕЙ PLUS LINE В УКРАИНЕ?

Приобрести современные входные конструкции по цене производителя можно в нашем онлайн-магазине. Для этого необходимо воспользоваться формой для заявки, оставив свои контактные данные для обратной связи и указать понравившуюся модель. Менеджер свяжется с вами и предоставит необходимую техническую поддержку, а также поможет с оформлением заказа.

Купить входную дверь также можно в одном из выставочных салонов «WISNIOWSKI-VOROTA». Шоу-румы расположены в разных городах Украины. Перейдя по ссылке, вы сможете найти ближайший демонстрационный зал, где предлагается ознакомиться с образцами продукции более детально. Изготовление дверей происходит непосредственно на заводе в Польше. Доставка осуществляется курьерскими службами по всей территории Украины. За более подробной информацией обращайтесь по телефону: +38 (050) 993-70-77; +38 (044) 209-58-18.

В`ЇЗНІ ВОРОТА НА РОЛИКАХ MODERN - ПОПУЛЯРНІ СИСТЕМИ ДЛЯ ЗАХИСТУ ТЕРИТОРІЇ

Відкатні брами в стилі «модерн» відмінно підходять для приватних будинків з сучасною архітектурою. Широкий вибір оформлення саме таких систем пропонує польський виробник Wisniowski. Колекція представлена різними видами заповнення, що дозволяє купити розсувні ворота в необхідному дизайні, який буде найкращим чином пасувати до екстер’єру приватного будинку.

kupiti rozsuvnі vorota

Читайте також:

МЕТАЛЕВІ ВОРОТА У ДВІР: ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Одним зі зручних видів в’їзних систем для побутового використання являються розсувні брами. Вони відрізняються злагодженою та безвідмовною роботою, мають плавний та безшумний хід полотна, який забезпечують ролики й зубчата рейка, що розміщена в нижній частині стулки.

Консольні ворота відповідають європейським стандартам якості, вони виготовлені з сучасних матеріалів із дотриманням всіх встановлених норм. Основні та комплектувальні елементи конструкції виконані з міцної сталі, мають довгий термін служби та надійно захищені від корозії завдяки новітній технології Duplex. Даний метод поєднує в собі цинкування та лакофарбове покриття.

ulichnye vorota na rolikax

СУЧАСНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА З КОЛЕКЦІЇ MODERN

Оцинковані брами Wisniowski, відповідно до побажань клієнта, можуть мати сучасний стиль виконання в одному з 16 варіантів. Їм притаманний стриманий дизайн, який не має виразних декоративних елементів та відрізняється унікальністю. Всі види оформлення різні та мають свої особливості.

otkatnye vorota vishnyovski

Так, наприклад:

 • Типи AW.10.100 - AW.10.102 характеризуються тим, що основне заповнення з перфорованих панелей ніби знаходиться в рамці. Такий ефект досягається шляхом використання декоративних вставок меншого розміру, які кріпляться до спеціальних проміжних вертикальних планок.
 • Модель AW.10.103 значно відрізняється від попередніх варіантів. Візуально вона розділена на дві частини — верхня має декоративне оснащення, а нижня — оздоблення у вигляді решітки.
 • Серії AW.10.104 - AW.10.107 та AW.10.114 мають ґратчасте заповнення горизонтальними планки різної товщини. В залежності від моделі визначається щільність їхнього розміщення.
 • Тип AW.10.108 має перфоровану вставку в центрі, яка доповнена горизонтальними решітками з двох сторін.
 • Моделі AW.10.109 - AW.10.112 можуть бути заповнені листами з перфорацією або без. Для даного виду оформлення пропонуються панелі різної ширини. Вони можуть як повністю перекривати полотно, так і складати його з декількох елементів.
 • Лінійка AW.10.200 HOME INCLUSIVE має суцільне оформлення з використанням секцій шириною 250 мм чи 500 мм.

polskі vorota

ЯК ЗАМОВИТИ В’ЇЗНІ ВОРОТА ВІД WISNIOWSKI В УКРАЇНІ?

Придбати зсувну систему в сучасному виконанні за прийнятною ціною можна в нашому онлайн-маркеті. Для цього слід скористатися електронною формою для заявки на сайті. Отримати консультацію можна за телефонами: +38 (067) 690-24-24; +38 (050) 993-70-77. Менеджер компанії, яка являється офіційним представником польського заводу, надасть технічну підтримку та розрахує вартість замовлення згідно з вашими побажаннями.

v`їznі vorota na rolikax modern

Купити ворота Вішньовські, а також металеві паркани, вхідні двері та іншу продукцію даного виробника можна в одному з виставкових салонів «WISNIOWSKI-VOROTA». Тисніть на посилання, дізнавайтесь адресу шоу-рума в найближчому регіоні та приїздіть, щоб ознайомитися зі зразками товарів більш детально.

ОТКАТНЫЕ ПРОМЫШЛЕННЫЕ ВОРОТА WISNIOWSKI SLIDEPRO: КАЧЕСТВО, УДОБСТВО, БЕЗОПАСНОСТЬ

Отличным решением для перекрытия больших проёмов складских или производственных помещений с ограниченными параметрами при монтаже станут подвесные промышленные откатные ворота. Особенностью данных систем является то, что их можно крепить прямо к потолку или перемычке. Конструкции изготовлены из качественных материалов, соответствуют европейским стандартам и обладают современным дизайном.

otkatnye promyshlennye vorota wisniowski slidepro

Читайте также:

РАЗДВИЖНЫЕ ВОРОТА SLIDEPRO: ПРОСТОЙ МОНТАЖ

Данные подвесные системы отличаются простой установкой и способны перекрыть крупногабаритные проёмы. Они состоят из полотна, которое оснащено теплоизоляционными сэндвич-панелями и передвигается по специальному профилированному рельсу. Направляющая балка дополнена роликовыми каретками, которые соединяются со створкой и обеспечивают её легкое и плавное движение в сторону.

promyshlennye otkatnye vorota

Откатные ворота в цех ТМ Wisniowski, так же, как и секционные системы, по периметру оснащены уплотнителем, благодаря чему сглаживаются неровности проёма и повышается уровень теплоизоляции помещения.

Подвесная конструкция не соприкасается с землей, и в зависимости от ширины въездной части она может состоять из одного или двух полотен, отъезжающих в разные стороны. Монтаж возможен как внутри, так и снаружи здания.

promyshlennye otkatnye vorota

ПОДВЕСНЫЕ ВОРОТА ДЛЯ ПРЕДПРИЯТИЙ: ДИЗАЙНЕРСКИЕ РЕШЕНИЯ

Системы SlidePro отличаются эстетичностью и идеально сочетаются с современным оформлением производственных объектов. Полотна изготавливаются из секций с узором микроволна. Панели с V-формировкой могут быть окрашены различными оттенками по каталогу RAL, который состоит более чем из 200 вариантов. Такая широкая цветовая гамма позволяет выбрать тон, наиболее подходящий к фасаду здания, входной двери или наружным элементам промышленного предприятия.

Для оформления подвесных систем в эко-стиле производитель предлагает разнообразные древесные текстуры. Они создаются при помощи специальных плёнок, которые наклеиваются на панели и реалистично имитируют текстуру дерева.

promyshlennye otkatnye vorota

ПРЕИМУЩЕСТВА ВОРОТ НА СКЛАД ОТКАТНОГО ТИПА

Конструкции SLIDEPRO — это уникальные системы, которые способны решить проблему с перекрытием проёмов довольно больших размеров. Они монтируются там, где нет возможности установить секционные или роллетные ворота, а также обладают рядом преимуществ:

 • открываются в сторону и не занимают место перед собой, экономя таким образом полезное пространство;
 • простой и легкий монтаж;
 • возможность изготовления данных систем в одно- или двустворчатом варианте;
 • простой механизм обеспечивает надёжность эксплуатации;
 • удобство использования: при открытии или закрытии не требуется прилагать особые усилия.

zakazat vorota v cex slidepro wisniowski v ukraine

КАК ЗАКАЗАТЬ ВОРОТА В ЦЕХ SLIDEPRO WISNIOWSKI В УКРАИНЕ?

Приобрести продукцию польского производства можно в интернет-магазине, wisniowski-vorota-kiev.com.ua, который является официальным представителем данной торговой марки. Чтобы купить промышленные ворота, позвоните представителю компании по одному из указанных телефонов: +38 (050) 993-70-77; +38 (067) 690-24-24 или оставьте заявку на сайте.

Получить консультацию, а также ознакомиться с товарами разных европейских брендов можно в одном из выставочных салонов «WISNIOWSKI-VOROTA». Доставка заказа осуществляется во все города и населенные пункты Украины.