ПРО КОМПАНІЮ WISNIOWSKI УКРАЇНА

Завод Вишневски Украина - Киев - представительство компании


Компанія "WISNIOWSKI" - світовий лідер в галузі виробництва промислових та гаражних воріт, огорож, вхідних дверей. Використовуючи останні технології на виробництві та сучасні матеріали компанія пропонує для дому та підприємств якісні дизайнерські рішення. Унікальні технічні характеристики воріт та дверей дозволяють задовольнити будь які потреби клієнтів та реалізувати дійсно неповторний архітектурний ансамбль.  Продукція заводу WISNIOWSKI розділяється на два сегменти по типу її призначення - для промисловості та для приватних будівель.

ВІДЕО ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСТАВКОВОГО САЛОНУ - КОМПАНІЇ WISNIOWSKI УКРАЇНА


 
Входные двери и уличные ворота Wisniowski
Для підприємств компанія зможе запропонувати наступні позиції - відкатні, секційні, рулонні, складні, підвісні ворота автоматичного та механічного типу, огорожі, автоматику, шлагбауми. Комплексний підхід та широкий асортимент вирішує всі питання по комплектації будь якого виробництва, складу, заводу. Всі технологічно складні проекти ми вирішуємо під ключ використовуючи найновіші матеріали. Проектний відділ заводу інсталює ворота з інтелектуальними системами автоматизації та активними системами безпеки. Ми гарантуємо що всі виготовлені та встановленні брами, двері та огорожі будуть працювати безперебійно в довготривалому періоді. Власний сервісний відділ компанії завжди підтримує зв'язок та обслуговує продукцію на протязі всього гарантійного та післягарантійного періоду.

Відкриття нового виставкового салону Wisniowskі в Киеві 

ВІДЕО - ПРЕЗЕНТАЦІЯ 

Выставочный салон ворот в Киеве, Одессе, Харькове, Днепре

Для сучасного котеджу завод воріт виготовляє теплі секційні ворота та вуличні відкатні брами, огорожі. Вишуканий стиль, сучасна колористика та оригінальні фактури - задовольнять найприскіпливіші вимоги кожного покупця. Секційні ворота із сендвіч панелі 60 мм максимально эффективно зберігають тепло будівлі. Відкатні вуличні ворота виготовляються з використанням методу гарячого цинкування. Вхідні алюмінієві двері - це новий рівень комфорту з неймовірною функціональністю.

Современные ворота премиум уровня - входные двери алюминиевые

Особливості  вуличних воріт для промисловості та приватного сектору - це їх виготовлення методом гарячої цинкування - цей метод обробки металу дозволяє гарантувати на протязі 15 років відсутність корозії, а практична цілісність полотна оцинкованих воріт понад 100 років. Вуличні відкатні, розпашні ворота та огорожі ви можете запроектувати використовуючи спеціальну програму де можливо зазначити всі деталі та оглянути проект 2D - 3D вигляді.  

відкатні, ролетні ворота Львів - завод Вішневскі
ЗАВОД ВОРОТ - WISNIOWSKI УКРАИНА
Ворота для склада и производства - производство в Харькове
Ворота из сэндвич панелей автоматические для склада
Напишіть нам