НОВИНИ

Вас приветствует компания «WISNIOWSKI Украина»! Мы являемся официальным представителем самого крупного завода в мире и приглашаем к сотрудничеству ведущих архитекторов и дизайнеров на взаимовыгодных условиях. Со своей стороны мы предоставляем высококачественные конструкции для частных территорий, а именно польские ворота премиум-класса, элитные входные двери и металлические ограждения.


Открывайте новость, чтобы узнать подробности!

На наступному тижні в Києві відбудеться грандіозне свято, а саме – відкриття нового виставкового салону "WISNIOWSKI Україна"! Фахівці компанії проведуть презентацію польської продукції, на якій буде показано елітні вхідні двері, сучасні ворота для гаража та вулиці, а також металеві огорожі. Приходьте на захід 15 листопада об 11:00 за адресою: вул. Кирилівська, 69-В, офіс 126. Дізнайтесь більше про відомого європейського виробника та його товари!


Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!

Желаете обустроить парковочное помещение долговечной и надёжной въездной системой? Сделать его максимально защищённым от злоумышленников и сквозняков? Тогда покупайте самые тёплые ворота PRIME на 99 евро дешевле! Экономьте вместе с нами и приобретайте только качественные изделия премиум-класса!


Открывайте новость, чтобы узнать подробности!

Dostavka zovnishnih dverej Ukrayina

Шукаєте елітні двері в будинок, які забезпечать надійний захист та стануть вишуканою прикрасою входу? Поспішаємо вас порадувати: тільки зараз офіційний представник польського виробника пропонує якісну систему зі знижкою 75 євро! «WISNIOWSKI-VOROTA» дає можливість стати власниками дизайнерських дверей з вигідною економією.


Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!

Каждый владелец загородного дома желает обустроить территорию вокруг него надёжным забором и качественной въездной системой. Мы идём вам на встречу и предлагаем откатные ворота во двор со скидкой - 99 евро! Успейте сделать заказ до 7 октября, и вы получите не только премиальную конструкцию для перекрытия въезда, но и сэкономите на покупке!


Открывайте новость, чтобы узнать подробности!

zamovlyajte sekcіjnі promislovі vorota v parі ta otrimujte znizhku -150 єvro

Треба перекрити декілька в’їздів у виробничому приміщені? Пропонуємо скористатись вигідною пропозицією та зекономити на купівлі брам. Тільки зараз діє акція, яка дозволяє зробити покупку двох промислових воріт зі знижкою -150 євро! Встигніть замовити в’їзні системи від польського виробника WIŚNIOWSKI за привабливою ціною!


Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!

Даже самый изысканный частный дом не будет выглядеть стильно без современных ворот, красивого забора и наружных дверей, которые являются визитной карточкой любого жилья. Польская компания WISNIOWSKI предлагает новую коллекцию оттенков Home Inclusive 2.0 для уличных ограждений, а также гаражных и входных систем, оформленных в одном дизайне.


Открывайте новость, чтобы узнать подробности!

гаражні ворота з сендвіч-панелей та вхідні двері

Скоро настануть холоди, а це означає, що треба потурбуватись про збереження тепла в домі. Вважаєте, що одночасно замовляти браму та вхідну систему дуже дорого? Тоді встигніть скористатися вигідною пропозицією - придбайте гаражні ворота та зовнішні двері лише за 2850 євро!


Відкривайте новину, шоб дізнатись подробиці!

 будівельна виставка BUDMA 2018

Для того, щоб компанія могла активно розвиватись та закріплювати свою позицію на ринку, вона має брати участь у профільних заходах, демонструючи свої розробки та обмінюючись досвідом із представниками інших фірм. У 2018 році польські фахівці Wisniowski вирішили повністю підкорити наймасштабнішу будівельну виставку країни BUDMA 2018. Неперевершена експозиція, яка викликала справжній фурор, надовго запам’ятається усім відвідувачам. Бажаєте побачити деталі?


Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!

Ворота на дистанційному керуванні


Сучасні технології стають незамінними помічниками в нашому повсякденному житті, адже вони допомагають полегшувати та пришвидшувати різноманітні процеси. Польський виробник турбується про своїх клієнтів і робить усе, щоб управління воротами для гаража стало максимально комфортним. Бажаєте здійснювати керування в’їзною системою зі смартфону на будь-якій відстані? Тепер це можливо з технологічними конструкціями від заводу Вішньовські!


Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!