WISNIOWSKI ВІННИЦЯ

20 000

Вироби, створені на заводі WIŚNIOWSKI – справжні взірці благородного стилю та сучасних можливостей. Вся продукція виготовляється у відповідності до європейських стандартів безпеки. Високоякісні матеріали під впливом інноваційних виробничих технологій перетворюються на невід’ємні складові частини кожного дому, які будуть служити господарям довго та надійно. Офіційне представництво бренду Wisniowski в Вінниці пропонує купити секційні ворота, вуличні та промислові в’їзні конструкції, а також вхідні двері та огородження за оптимальною ціною.

wisniowski-vorota-vinnica

zamoviti-garazhni-vorota-wisniowski

відкатні ворота автоматичні Львів

Ворота для гаража

Ворітні системи від польського виробника створені з обов’язковим урахуванням всіх потреб замовника. Вони зберігають мікроклімат всередині гаража, а також витримують будь-які несприятливі погодні умови (шквальні зливи та вітер, спеку, заморозки). Для виготовлення секційних воріт використовуються надійні теплоутримуючі панелі INNOVО, товщина яких становить 6 см. Ущільнюючі елементи, які розташовано по периметру стулки та між її секціями, запобігають появі протягів. Теплі ворота на замовлення можуть мати будь-який колір з існуючої палітри.

garazhni-sekcijni-brami

Особливе оформлення створюється за допомогою структурних панелей та стильних декорів. Доповнити стиль будинку та захистити його від небажаного вторгнення допоможуть алюмінієві вхідні двері, якими можна керувати через смартфон. Бажаєте вигідно придбати секційні ворота та двері з однієї колекції? Наразі діє спеціальна пропозиція! Отримайте знижку 250 євро, зробивши замовлення гаражної системи та вхідних дверей!

garazhni-sekcijni-brami

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

Вуличні в’їзні ворота

Зручний та безпечний в’їзд у двір забезпечують зсувні конструкції. Сталеві консольні ворота обладнано сучасними приладами захисту: фотоелементами, сигнальною лампою, системою автоматичного закриття. Конструкції, які оснащуються брендовими електроприводами, здатні злагоджено працювати в будь-яку погоду.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Відкатні ворота на роликах стають стильним доповненням екстер’єру завдяки візерунчастому оформленню решіток та неперевершено виглядають в поєднанні з фірмовими оцинкованими огородженнями. Ворота на виробництво з автоматикою. Механізми для інтенсивного використання здатні витримувати велике навантаження.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Промислові ворота можуть мати одну або дві рухомі оцинковані стулки, що захищенні від корозії та механічних пошкоджень. Керування здійснюється за допомогою брендової автоматики, елемент якої можна розташовувати в стовпчику зсувних воріт будь-яких розмірів. В’їзну систему виготовляють з профілю чи з металічних решіток за бажанням замовника. Промисловим воротам можна надати будь-який відтінок з каталогу RAL.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Офіційне представництво WIŚNIOWSKI у Вінниці

Замовити брендову продукцію можна через форму заявки на сайті wisniowski-vorota-kiev.com.ua. Наші професійні менеджери допоможуть правильно підібрати секційні та промислові конструкції, двері та огорожі. Задати питання та дізнатись адресу найближчого виставкового салону можна за вказаним телефоном.