Wisniowski Полтава

Марка WIŚNIOWSKI бере свій початок від прізвища свого засновника- Анджея Висьнёвского. Його метаю було створення функціонально-дистанційних воріт. Саме це, стало відправною точкою у багаторічному досвіді якісного виробництва. Компанія успішно пройшла сертифікацію Інтегрованої системи менеджменту за відповідністю вимог стандарту якості PN-EN ISO 9001:2008 и стандарту з охорони здоров’я і безпеки персоналу OHSAS 18001:2007.

wisniowski-vorota-poltava

zamoviti-garazhni-vorota-wisniowski

відкатні ворота автоматичні Львів

Секційні побутові та промислові ворота

Гаражні секційні ворота в гараж- відповідають європейським  сертифікованим стандартам. Всі вироби проходять чіткий замір, та повну перевірку до показників якості.

garazhni-sekcijni-brami

Товщина панелі складає 60 мм, це забезпечує досконалу теплоізоляцію.

garazhni-sekcijni-brami

Ворітна конструкція обробляється спеціальним антикорозійним засобом, це забезпечує довговічність виробу та повний захист від корозії.

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

Промислові ворота - дані конструкційні системи застосовуються на промислових об’єктах. Їм примані такі якості, як функціональність, багатоциклічність.

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

Ворота такого типу здатні закривати великі прорізи розміром до 24 метрів у довжину. Облаштовані амортизаційною системою, яка забезпечує зносостійкість механізмів. Ворітна система, облаштовується високоякісною заводською автоматикою. За Вашим бажанням Вишневски може виготовити ворота з хвірткою.

promislovi-vorota

Відкатні брами            

Функціонально вдала конструкція, що розміщається на прибудинковій ділянці. Відкатні брами Wisniowski виготовляються на замовлення, мають багатий вибір кольору та стилю.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Вони можуть бути виготовлені із декількох видів металу.  Полотно воріт від'їжджає в бік, це забезпечується велика кількість чистого простору. Ковані паркани - Металевий виріб, що пройшов стадію гарячої обробки рідким цинком. Така конструкція не боїться великої кількості опадів, та прослугує багато десятиліть. 

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Паркан моє різноманітні види кування, що надає змогу, вибрати саме свій бажаний стиль.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Вхідні двері

Високоякісні вхідні двері в дім з високою тепло та звуко ізоляцією. Оснащені новітніми технологіями. Ними можна керувати за допомогою смартфону чи пульту дистанційного керування.

vkhidni-polski-dveri

Облаштовані системою сканування пальця, що забезпечує захист від несанкціонованого проникнення в дім. Детальніше ознайомитися з продукцією можна тут. На нашому сайті Ви можете ознайомитись з модельним рядом товару, проконсультуватися з менеджером, замовити замір та встановлення воріт з автоматикою.

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-dveri-kreo