Wisniowski Івано-Франківськ

WISNIOWSKI ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Продукція польського бренду представлена широким асортиментом виробів різного призначення. Серед них є різноманітні брами для виробничого та побутового використання, металеві паркани, а також вуличні в’їзні системи. Купити дизайнерську огорожу для заміського будинку чи секційні ворота для гаража, виконані за індивідуальним замовленням, можна в офіційному представництві WISNIOWSKI в Івано-Франківську.

wisniowski-vorota-lviv

vistavkovij-salon-vorit-v-ivano-frankivsku

відкатні ворота автоматичні Львів

ПІДЙОМНІ СЕКЦІЙНІ БРАМИ

Ворота із сендвіч-панелей для гаража представлені трьома моделями: Prime UniTherm та UniPro. Вони мають різні технічні характеристики, але всі здатні створити надійний захист паркувального приміщення. Секційні брами виготовлені з якісних матеріалів, мають відмінні теплоізоляційні властивості, герметично перекривають отвір, довговічні та зручні у використанні.

garazhni-sekcijni-brami

Дані серії розроблені з урахуванням сучасних тенденцій, відповідають стандартам ЄС, а також мають багато рішень щодо зовнішнього оформлення.

Деякі моделі оснащені унікальними секціями INNOVO товщиною  60 мм. Їхній коефіцієнт теплопередачі становить 0,33 Вт/м2K. Особливістю конструкції даних панелей є й те, що вони виготовлені зі сталі та мають закритий контур, тому відрізняються надійним монтажем та довговічністю. Слід зазначити, що гаражні ворота, полотно яких складається саме з таких секцій, вважаються теплими, оскільки здатні зберігати комфортну температуру в приміщенні за будь-яких погодних умов.

garazhni-sekcijni-brami

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

РУЛОННІ БРАМИ

Ролетні ворота Wisniowski стануть відмінним рішенням для облаштування гаража, якщо встановити браму із «сендівічів» немає можливості. Компактна конструкція не займає багато місця та надійно перекриває в’їзд до приміщення. Ролова система складається з алюмінієвих пінонаповнених панелей: скріплюючись між собою, вони утворюють гнучке полотно, яке легко намотується на вал і скручується в рулон. Всі польські ролокасети оснащені електроприводом, що неодмінно є перевагою — керувати автоматичними воротами набагато зручніше.

РОЗПАШНІ ТА ВІДКАТНІ ВОРОТА

Для перекриття в’їзду приватної території виробник пропонує вуличні розпашні брами чи системи зсувного типу. У першому варіанті проста стулкова конструкція кріпиться на бокові опори й може відкриватися як ручним, так і автоматичним способом.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Відкатні ворота у двір виконані на основі консольного механізму, тому відрізняються безшумною роботою, а полотно легко зсувається в бік по роликовій платформі.  Завдяки тому, що вони розміщуються на певній висоті від землі, то навіть в холодну пору року, коли лежить сніг, автоматичні брами функціонують злагоджено. Також ворота на роликах оснащені системами безпеки: стулка ніколи не зіткнеться з перешкодою в проїзді, а за рахунок сигнальної лампи завжди можна знати про рух стулки навіть вночі.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Для зовнішнього оформлення є безліч варіантів, які можна переглянути на фото, що знаходяться в онлайн-каталозі на нашому сайті wisniowski-vorota-kiev.com.ua.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

Виробничі секційні системи представлені 8-ма лінійками з різними технічними параметрами та відрізняються варіантами монтажу. Завдяки широкому модельному ряду, їх можна підібрати з урахуванням індивідуальних вимог будь-якого підприємства та навіть встановити у будівлі з нестандартними параметрами. Всі промислові ворота підйомного типу мають надійний антикорозійний захист, комплектуються якісною фурнітурою та розраховані на інтенсивну експлуатацію. Також в асортименті продукції є й протипожежні брами: стійкі до вогню, вони здатні захистити приміщення в разі виникнення пожежі.

promislovi-vorota

Завдяки вуличним зсувним воротам можна перекрити доволі широкі в’їзди на територію виробничого об’єкта. В залежності від цього вони можуть мати одно- чи двостулкову конструкцію. У другому варіанті полотна будуть рухатися одне одному назустріч. Перевагою даних моделей являється й те, що вони мають скриті кріплення, що значно підвищує їх зломостійкість, а також вмонтований в стовпчик електропривід. Завдяки такому рішенню, він завжди надійно захищений від несприятливих погодних умов.

Для підприємств з високим рівнем транспортного потоку пропонуються швидкісні підйомні системи та вуличні відкатні брами V-Кing Wisniowski.

КОВАНІ ПАРКАНИ У ДВІР

Польські металеві огорожі — це сучасні міцні конструкції, які виготовлені зі сталі та оброблені за технологією DUPLEX. Вона поєднує в собі цинкове та лакофарбове покриття, завдяки чому паркани відрізняються стійкістю до корозії та зберігають наданий колір на довгі роки. Модельний ряд складається з сімох лінійок, які відрізняються за стилістикою виконання, але всі оригінальні за своїм дизайном. Забори від Wisniowski виготовлені із застосуванням сучасних технологій, мають бездоганну якість зварювальних стиків та здатні стати не тільки прикрасою будь-якого приватного будинку, а й створити надійний захист території. Також за бажанням замовника можуть бути додатково встановлені ковані лавочки, поручні чи драбини.

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ РІЗНИХ ВИРОБНИКІВ

Відкривати чи закривати будь-яку браму можна ручним способом, але існує й інший вид управління - більш зручний та комфортний. Обладнавши систему електроприводом, керувати нею стане можливим дистанційно за допомогою пульта ДУ, навіть не виходячи з машини. На сайті представлена автоматика різних виробників, серед яких є й пристрої відомих італійських брендів: Faac, Came та інші.

ЗОВНІШНІ АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ

Компанія Wisniowski виготовляє не тільки брами та огорожі, а й сучасні  вхідні системи, які представлені трьома моделями. Автоматичні двері виготовлені з алюмінієвого профілю з терморозривом, а в якості наповнювача використано пінополіуретан. Завдяки такій конструкції, вони мають гарні термоізоляційні властивості, не промерзають взимку, надійно зберігають тепло в будинку та захищають його від вуличного шуму.

vkhidni-polski-dveri

Деякі моделі вхідних дверей можуть бути додатково оснащені функціональними пристроями, які здатні значно підвищити їхній рівень безпеки. Так, наприклад, встановивши сканер для відбитка пальця, до будинку зможуть увійти тільки його мешканці. Електронне вічко з дзвінком не тільки передасть зображення, а й зробить запис і збереже його на карті пам’яті, тому власник завжди знатиме, хто приходив за його відсутності.

vkhidni-polski-dveri

Також можна управляти вхідними дверима з пульту ДУ або керувати ними просто зі смартфону. Така функція дозволить проводити контроль системи з будь-якої точки земної кулі.

Для оформлення алюмінієвих дверей пропонуються різні кольорі каталогу RAL, дизайн в еко-стилі з імітацією натуральної деревини та декоративне доповнення у вигляді скляних вставок чи фрамуг із нержавіючої сталі.

vkhidni-dveri-kreo

ЯК ЗАМОВИТИ ПОЛЬСЬКУ ПРОДУКЦІЮ WIŚNIOWSKI В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ?

Придбати високоякісні вироби — секційні ворота для гаража, промислового об’єкту, металеві паркани, вуличну в’їзну систему тощо можна у офіційному представництві WISNIOWSKI-VOROTA в Івано-Франківську за адресою вул. Височана, 16-В. В шоу-румі можна ознайомитися зі зразками продукції та отримати необхідну консультацію. Компанія займається прямими поставками з Польщі, пропонує безкоштовний замір об’єкту, професійний монтаж і подальше сервісне обслуговування. У нас завжди діють акції та приємні знижки для клієнтів!