WISNIOWSKI ОДЕСА

Компанія WIŚNIOWSKI — польський бренд, який має досвід роботи більш ніж 25 років, а його продукція відома на всій території Європи. Застосування сучасних технології на виробництві та використання якісних матеріалів дозволяє компанії виготовляти якісні конструкції для облаштування приватних будівель та промислових підприємств. Брами, огорожі та двері з високими технічними показниками та унікальним дизайном можна придбати на сайті wisniowski-vorota-kiev.com.ua за ціною виробника.

wisniowski-vorota-lviv

vistavkovij-salon-vorit-u-odesi


відкатні ворота автоматичні Львів

ПІДЙОМНІ СЕКЦІЙНІ БРАМИ ДЛЯ ГАРАЖА

garazhni-sekcijni-brami

Для облаштування паркувального приміщення виробник пропонує якісні складні ворота із сендвіч-панелей в трьох варіантах:

  1. Модель UniPro. Полотно складається з секцій товщиною 40 мм, які виготовлені зі сталевих листів та наповнені ППУ високої щільності. Всі металеві деталі конструкції мають антикорозійний захист. Герметизацію та вітростійкість системи, яка не гірше цегляної стіни 0,6 м витримує вітрове навантаження, забезпечують ущільнювачі, розміщені по периметру та між секціями. Вироби UniPro здатні вберігати приміщення від шуму – про це свідчить показник звукоізоляції 23 дБ.
  2. Серія UniTherm. Брама з цієї лінійки стане відмінним рішенням для облаштування гаража, який розташований впритул до будинку або вмонтований в нього. Дані підйомні секційні ворота оснащенні ексклюзивними панелями INNOVО товщиною 60 мм, які мають коефіцієнт тепловіддачі 0,33 Вт/м²∙К, та системою ущільнювачів. В’їзні системи UniTherm здатні забезпечити комфортну для людини температуру в приміщенні навіть під час сильних заморозків.
  3. Лінійка Prime. Теплі секційні брами з цього модельного ряду являються колекційними конструкціями найвищого ґатунку. Вони складаються з товстих секцій INNOVО та обладнані функціональними пристроями. До стандартного комплекту входять: захисна система від розриву троса та поломки пружин, гальма безпеки, фотоелементи, захисний бокс для балансуючого механізму, оптосенсори, система ущільнювачів, накладки для напрямних та кришки для роликів, а також електричний привід Metro. Польські ворота оснащені торсіоном з робочим ресурсом, розрахованим щонайменше на 20 000 циклів. Для забарвлення автоматичних складних систем Prime пропонуються кольори з палітри RAL, а також безліч варіантів для оформлення, наприклад, доповнення полотна панорамними панелями чи різноманітними наліпками та інше.

garazhni-sekcijni-brami

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

ОЦИНКОВАНІ ВУЛИЧНІ ВОРОТА

Для перекриття в’їзної частини біля дому чи на підприємстві виробник пропонує брами відкатного типу. Вони можуть бути одно- або двостулковими, у другому випадку полотна рухатимуться назустріч одне одному при закритті.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Зсувні консольні ворота виготовлені з оцинкованої сталі, стійкі до температурних змін і не піддаються корозії. Вони розраховані на інтенсивну експлуатацію й оснащені пристроями безпеки — спеціальною сигнальною лампою, що сповіщає про рух полотна, фотоелементами та системою, яка відповідає за автоматичне закриття.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Для більш зручного способу керування в’їзною брамою пропонується оснастити її автоматикою. Придбати електричні приводи для даних систем можна в нашому інтернет-магазині.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ОБ’ЄКТІВ

Завод Wisniowski також виготовляє брами для обладнання виробничих підприємств. Вони мають посилене оснащення та розраховані на більш інтенсивну експлуатацію, ніж побутові ворота для гаража. В залежності від моделі, секційні системи можуть бути виготовлені зі сталі чи алюмінію, виконані в нестандартному розмірі, а також оснащені відповідним торсіонним механізмом з робочим циклом 22 000, 25 000 або 100 000 відкриттів і закриттів.

promislovi-vorota

Також в асортименті представлено моделі для забезпечення зручного в’їзду на територію підприємства, такі як складні швидкісні системи V-Кing або консольні брами зсувного типу. Для оформлення воріт доступне забарвлення кольорами RAL.

ОГОРОДЖЕННЯ WISNIOWSKI

Доповнити в’їзну систему можна фірмовим сталевим парканом, виконаним в одному дизайні з брамою. Оцинковані огорожі виготовляються з якісних матеріалів та можуть бути виконані в 7 різних варіаціях, заповнення яких відрізняється щільністю елементів. Також можливе оснащення необхідними аксесуарами, наприклад, хвірткою або поштовою скринькою.

ФІРМОВІ ВХІДНІ ДВЕРІ

Функціональні вхідні системи від ТМ WISNIOWSKI являються сучасними та технологічними. Керувати ними можна дистанційно за допомогою смартфона.

vkhidni-polski-dveri

Моделі Deco та Creo мають відмінні звуко- та теплоізоляційні властивості. Вони здатні забезпечити надійний захист та стати прикрасою вашого будинку. Алюмінієві вхідні двері можуть бути декоровані матовим чи прозорим склом. Їх забарвлюють в будь-який обраний колір з RAL-палітри чи спеціального каталогу. Поверхню полотна роблять матовою та максимально привабливою.

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-dveri-kreo

КОМПАНІЯ WIŚNIOWSKI В ОДЕСІ

В офіційному представництві польського бренду можна придбати високоякісну продукцію за приємною ціною. Ми пропонуємо виготовлення воріт для гаража та промислових підприємств, дверей та інші виробів. Гарантуємо оперативну доставку товарів з Польщі, а також професійний монтаж та сервісне обслуговування. Оформити замовлення можна в онлайн-магазині wisniowski-vorota-kiev.com.ua, заповнивши форму зворотного зв’язку, або за телефоном. У демонстраційних салонах WISNIOWSKI-VOROTA в Одесі ви завжди зможете ознайомитися зі зразками продукції та отримати консультацію.