WISNIOWSKI СТРИЙ

17 900

Будь-які огорожі — перш за все питання захисту приватної території від зловмисників. Тому обираючи браму звертайте увагу на міцність конструкції та комплектуючих. Польський виробник Wisniowski завоював довіру покупців. Кожна деталь конструкції продумана та відточена. На wisniowski-vorota-kiev.com.ua представлений широкий вибір: автоматичні вуличні або гаражні брами, промислові огорожі, електроприводи та аксесуари. Далі, розповімо про продукцію детальніше.

wisniowski-vorota-krivoj-strij

zamoviti-garazhni-vorota-wisniowski

відкатні ворота автоматичні Львів

Надійні секційні ворота на гараж

Кожен власник авто бажає його вбезпечити. Автоматичні секційні ворота — сучасна конструкція, що добре захищає приміщення від злому. Вони також добре вберігають гараж від холоду та вітру. При відкритті підіймаються під стелю, тому залишають під’їзну частину вільною. Для утеплення використовують щільний пінополіуретан.

garazhni-sekcijni-brami

Матеріал зберігає в приміщеннях тепло та захищає від вітру. Товщина секцій варіює від 40 до 67 мм. Розмір сталевих листів панелей — 0.4-0.55 мм. Сталь захищено від корозії за допомогою оцинковки. Остання щабель захисту — антикорозійне покриття, наприклад, порошкова поліефірна фарба (Wisniowski, Польща). Щоб герметизувати полотно використовують контурні ущільнювачі з полімерного каучуку. Тривалість служби секційних загороджень не менше 15 років. Торсіонний механізм балансування, то ресурс — 25 000 циклів. Пружини розтягування мають в запасі 15 000 циклів «підйом / опускання».

garazhni-sekcijni-brami

Варіантів дизайну багато. Виробники пропонують різні варіації декору. Кольорове рішення підбирається з палітри RAL, в тому числі використовують незвичайні відтінки, на кшталт, «шліфована корозія». Виробники представляють кілька варіантів фактур, таких як гофр, фільонка, мікрохвиля та інші. Доступні 3 типи текстур поверхні сендвічів: гладка, «під дерево» і «штукатурка».

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

Вуличні брами — відкатні та розпашні

Конструкція розпашних огорож складається з двох стулок, рами та петель. Брама відчиняється назовні або всередину присадибної території. Виробники пропонують великий вибір матеріалів для виготовлення полотна, серед них виділяються сендвічі, натуральна деревина, художнє кування та фільончаста металева поверхня. Опорні стовпи виготовляються з металевих, цегельних або кам’яних стовпів. Для двох останніх варіантів закладається металева серцевина.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Відкатні моделі зручні у використанні, безпечні та довговічні. Робочий ресурс не менше 25 000 циклів відчинення / зачинення. В основі конструкції — консольний механізм та опорні роликові каретки. При відкритті лишають вільною під’їзну частину. Розраховуйте, що для відкоту стулки з консоллю потрібен вільний простір уздовж паркану.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Авторські брами з художнім куванням

Ковані ворота — це класика, що зробить екстер’єр заміського будинку вишуканим та привабливим. До цієї категорії відносяться двустулкові і відкатні брами. Кожна модель зручна у використанні, а індивідуально розроблений дизайн вигідно підкреслює переваги фасаду. Моделі довговічні, оскільки виготовляються з міцних металевих сплавів і обробляються під високою температурою. Для захисту від корозії елементи проходять процедуру очищення та цинкування.

Зашивка обирається у відповідності до ваших смаків: мідь, полікарбонат, натуральна деревина, профільний лист, ажурне плетіння. Щоб додати антикварності використовується техніка патинування — штучне зістарювання за допомогою точкового фарбування. В одному стилі з брамою можна замовити заборний комплекс в одному стилі.

Витривалі промислові ворота

Промислові брами відрізняються здатністю витримувати високу інтенсивність роботи. Промислова огорожа обирається в залежності від типу об’єкта. Наприклад, для виставкової зали найкраще підійде панорамна брама, а для будівельного об’єкта відкатна, щодо міжцехових — секційні або ролетні.

promislovi-vorota

Брами із сендвіч-панелей мають високу продуктивність. Експлуатаційний ресурс варіює від 25 000 до 100 000 повних циклів. Відкривається модель вертикально і фіксується під стелею. Для перекриття цехів всередині об’єкта можна замовити рулонні. Відкатні установки перекривають в’їзд на територію. Моделі використовують на транспортних підприємствах —ДЕПО, гаражні комплекси, парковки. На промислових об’єктах часто застосовують розсувні, маятникові та швидкісні ворота, а також ПВХ-завіси.

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-dveri-kreo

Автоматичні електроприводи для огорож

Для підвищення надійності, безпечності та зручності, огорожі оснащують автоматикою. Ці прилади дозволяють відчиняти та зачиняти стулку брами не виходячи з приміщення або авто. Крім того, після спрацювання привода полотно наглухо блокується і посунути його без сигналу блока керування практично неможливо. На wisniowski-vorota-kiev.com.ua представлений широкий вибір автоматичних приводів як для гаражних, так і для вуличних огорож. Багато експертів віддають перевагу моделям італійського (FAAC, Came) та німецького виробництва. Найкраще взаємодіє з продукцією Wisniowski французька автоматика Somfy та польська MIDO.

Придбати продукцію Wisniowski у Стриї

Компанія «WISNIOWSKI-VOROTA» — офіційне представництво бренду в Україні. Виготовлення брам виконується в індивідуальному порядку, згідно з параметрами проєму та особливостями об’єкта. Дизайн та параметри оговорюються з клієнтом в індивідуальному порядку. Максимально оперативно доставляємо брами з Польщі. Встановлення воріт триває до 5 годин, досвід майстрів монтажної бригади не менше 10 років.

Для консультації телефонуйте за номером: +38 (067) 618-34-66. Подивитись зразки на власні очі ви можете у ShowRoom «WISNIOWSKI-VOROTA». Зв'яжіться із менеджером і дізнайтесь адресу найближчої виставкової зали.