WISNIOWSKI КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Продукція WIŚNIOWSKI – це преміальні, функціональні, сучасні та надійні рішення для захисту приміщень та територій. Вироби з польського заводу відповідають усім європейським стандартам безпеки та якості, тому вони мають неабиякий попит у країнах ЄС. Автоматичні ворота для гаража, вуличні в’їзні системи, промислові брами для інтенсивного використання, оцинковані огородження та зовнішні двері Вішньовські відрізняються своєю довговічністю, стильним дизайном та високою технологічністю. В асортименті офіційного онлайн-маркету wisniowski-vorota-kiev.com.ua ви знайдете велику кількість конструкцій, розрахованих на експлуатацію в побутових та виробничих умовах.

wisniowski-vorota-krivoj-kamyanec-podilskij

zamoviti-garazhni-vorota-wisniowski

відкатні ворота автоматичні Львів

Секційні гаражні ворота у Кам'янці-Подільському

Максимальний захист транспортного засобу забезпечить підйомна брама, виготовлена з міцних матеріалів. Польські ворота на гараж запобігатимуть негативному впливу спеки, вологи та морозу на автомобіль, а також вберігатимуть його від викрадення на протязі довгих років.   

garazhni-sekcijni-brami

Вироби для обладнання паркувальних приміщень представлені в трьох серіях:

  1. Брами складаються зі сталевих сендвіч-панелей товщиною 40 мм та відрізняються стійкістю до вітрового навантаження. Всі металеві елементи конструкцій обробляють методом гарячого цинкування, захищаючи їх від корозії не менш ніж на 10 років. Завдяки системі ущільнювачів, якою оснащені системи UniPro, забезпечується оптимальна герметизація прорізу.
  2. Складні ворота з даної лінійки можна монтувати в опалюваних гаражах, оскільки їх полотно складається з унікальних 60-міліметрових секцій. Коефіцієнт теплопередачі кожної панелі становить 0,33 Вт/м²∙К. Це означає, що необхідна температура в приміщенні буде зберігатися навіть в під час найхолодніших українських зим.
  3. Гаражні системи з цієї серії є найбільш функціональною розробкою спеціалістів заводу Wisniowski. Теплі ворота з автоматикою, оснащені «сендвічами» INNOVО (60 мм), мають ідеальну базову комплектацію. До неї входять оптосенсори, захисний бокс для торсійного механізму, ущільнювачі, фотоелементи, кришки для напрямних і роликів, захист від обриву троса, гальмо безпеки та спеціальний електричний привід METRO.

garazhni-sekcijni-brami

Дизайн воріт для гаража можна обрати з широкого переліку запропонованих оформлень. Для декорування доступні базові та нестандартні відтінки, більш ніж 200 RAL-кольорів, прозорі вставки, текстури, формування та різноманітні наліпки на будь-який смак.

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

В’їзні ворота

WISNIOWSKI-VOROTA пропонують конструкції зсувного та розпашного типу, які забезпечать надійний захист приватної ділянки та зроблять доступ на територію максимально зручним. Для виготовлення воріт у двір використовується оцинкована сталь, яка гарантовано не вкриється іржею протягом 10 років.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Автоматизовані системи можна обладнати багатьма пристроями безпеки. Про відкриття та закриття проїзду сигналізуватиме спеціальна лампа. Фотоелементи не дозволять полотну, що рухається, зіштовхнутись з перешкодами. Також стулки можуть зачинятись самостійно – таку можливість забезпечить відповідний пристрій закривання.

Для оформлення в’їзних конструкцій надається безліч варіантів заповнень та відтінків. За бажанням клієнта можна буде виготовити огорожу з таким самим дизайном та виконати на ній монтаж брами.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Промислові ворота з Польщі

Виробничі приміщення обладнують спеціальними системами, що розраховані на високоінтенсивну експлуатацію. Для виготовлення воріт на склад, завод, у цех чи ангар застосовуються міцні сендвіч-панелі. Забезпечити довгий строк служби конструкції допомагає торсіон, який може витримати від 22 000 до 100 000 робочих циклів. Для установки габаритних брам передбачено велику кількість способів, тому вони підходять для монтажу в нестандартних будівлях.

promislovi-vorota

Для запобігання несанкціонованого проникнення на територію промислового об’єкта пропонуються вуличні в’їзні системи. Ви можете обрати швидкісні ворота складного типу з лінійки V-Кing або вироби з іншою конфігурацією. Оцинковані брами складатимуться з однієї чи двох стулок в залежності від потреб замовника. Електричні приводи для безпечного керування монтуються у стовпчиках: таким чином їх захищають від викрадення та негативного впливу погодних умов. Зовнішній вигляд – колір та тип заповнення полотен – клієнт обирає з наданого переліку оформлень.

Огорожі та паркани

Надійні забори від польського виробника захистять приватну ділянку від небажаних гостей та сторонніх поглядів. Металеві огорожі, що служать дуже довго, не потрібно буде згодом підфарбовувати або ремонтувати. Для того, щоб запобігти утворенню іржі на виробах, їх занурюють у ванни з розплавленим цинком. Завдяки такій обробці матеріал стає максимально міцним та довговічним. В асортименті представлено 7 лінійок металевих парканів, які відрізняються за щільністю заповнення та його дизайном. Додатково на забори можна встановити хвіртки, виконані в стилі огородження, а також скриньки для листів.

 Алюмінієві двері

Для захисту помешкання від злодіїв пропонуються спеціальні конструкції, наділені сучасними функціями: керуванням зі смартфона, доступом за допомогою відбитка пальця і не тільки.

vkhidni-polski-dveri

Вхідні двері від виробника Wisniowski представлені двома серіями: Creo та Deco. Вони запобігають проникненню холоду в будинок та ізолюють його від набридливого шуму з вулиці. Двері на замовлення можна забарвлювати в будь-який RAL-відтінок та прикрашати склінням (прозорим, тонованим, матовим).

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-dveri-kreo

Компанія WIŚNIOWSKI у Кам'янці-Подільському

Ми представляємо оригінальну продукцію від виробника та доставляємо товар безпосередньо з заводу в Польщі. Під замовлення можна виготовити огорожі, зовнішні двері, вуличні та гаражні ворота в необхідних розмірах. Ми пропонуємо технічну консультацію, здійснення замірів в разі потреби, транспортування конструкції до об’єкта, виконання професійного монтажу, а також подальше обслуговування. За бажанням ви можете ознайомитись із продукцією та поспілкуватись з кваліфікованими спеціалістами, відвідавши найближчий шоу-рум «WISNIOWSKI-VOROTA». Зателефонуйте нам та дізнайтесь адреси виставкових салонів просто зараз!