WISNIOWSKI ХАРКІВ

Продукція польського заводу WIŚNIOWSKI широко відома на всій території Європи. Вона виготовлена з якісних матеріалів з урахуванням сучасних тенденцій та повністю відповідає стандартам ЄС. Компанія постійно вдосконалює виробничі лінії, застосовує передові технології та поповнює свій асортимент новими моделями найвищого ґатунку. Привабливі й надійні вироби з унікальними технічними характеристиками, які відмінно підходять для облаштування дому й промислових підприємств, можна купити на сайті wisniowski-vorota-kiev.com.ua за доступними цінами.

wisniowski-vorota-lviv

vistavkovij-salon-vorit-u-kharkovi

відкатні ворота автоматичні Львів

МОДЕЛІ ПОЛЬСЬКИХ СКЛАДНИХ ВОРІТ

Якісні підйомні системи із сендвіч-панелей здатні надійно захистити гараж від зловмисників і негативного впливу навколишнього середовища.

garazhni-sekcijni-brami

Також вони забезпечують оптимальний мікроклімат у приміщенні. Функціональні брами, що розраховані на довготривалу експлуатацію, представлені наступними моделями:

  1. Ворота для гаража UniPro обладнують полотном, яке складається з сендвічів товщиною 40 мм. Їх каркас, виготовлений зі сталевих листів, заповнено пінополіуретаном високої щільності. Вітростійкість системи порівнюють із цегляною стіною завтовшки 0,6 м. Високий рівень герметизації забезпечують ущільнювачі, розміщенні по периметру та між панелями конструкції. Також вироби UniPro відрізняються гарною шумоізоляцією (про що свідчить показник 23 дБ) та мають надійний антикорозійний захист (завдяки обробці деталей методом гарячого цинкування).
  2. Секційні ворота на гараж UniTherm відмінно підходять для облаштування паркувального приміщення, що примикає до будинку. Оскільки дана серія виготовляється з ексклюзивних панелей INNOVО завтовшки 60 мм, їх коефіцієнт тепловіддачі складає 0,33 Вт/м²∙К. Тому, навіть взимку під час сильних морозів, температура в гаражі буде комфортною.
  3. Теплі ворота з лінійки Prime розроблені спеціально для опалювальних приміщень. Вироби обладнані товстими секціями INNOVО та оснащені безліччю корисних пристроїв. Базовий комплект складається із: захисної системи від розриву троса та поломки пружин, гальма безпеки, фотоелементів, захисного боксу для торсійного механізму, оптосенсорів, системи ущільнень, кришки для напрямних і роликів, а також електричного приводу Metro. Секційні ворота доповнені торсіоном (механізм балансування), який при правильному користуванні виконає 20 000 циклів підйомів/опускання стулки. Для оформлення полотна з сендвіч-панелей пропонується безліч варіантів — наліпки, панорамні панелі, а також забарвлення у будь-який колір з RAL-каталогу чи ексклюзивної палітри.

garazhni-sekcijni-brami

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

СТАЛЕВІ ВОРОТА ДЛЯ ПРИБУДИНКОВОЇ ТЕРИТОРІЇ

Відкатні системи роблять в’їзд не тільки зручнішим: вони надійно захищають від несанкціонованого проникнення на приватну територію. Ворота на роликах виготовлені з міцної оцинкованої сталі, стійкі до іржавіння та температурних змін.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Задля більшої функціональності їх обладнують спеціальною сигнальною лампою, фотоелементами та системою керування автоматичним закриттям. Для злагодженої роботи в’їзних воріт пропонується облаштувати їх якісним електричним приводом, який можна придбати в нашому інтернет-магазині.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

АВТОМАТИЧНІ ПРОМИСЛОВІ БРАМИ

Для обладнання будь-яких приміщень виробничого призначення відмінно підходять підйомні секційні ворота. В залежності від моделі, вони можуть бути виконані з алюмінію або сталі, а також у нестандартному розмірі. Управляти системами можна як ручним способом, так і за допомогою автоматики. Відповідно до виробу встановлюється механізм балансування з великим робочим потенціалом (22 000, 25 000 або 100 000 циклів).

promislovi-vorota

Для промислових об’єктів передбачено й інші види брам — складні швидкісні системи V-Кing та зносостійкі консольні ворота. Вони також виготовлені з міцних матеріалів та мають надійний антикорозійний захист. Керувати відкатною системою можна за допомогою фірмової автоматики. Для забарвлення промислових воріт пропонуються кольори палітри RAL, а для полотна — решітчасте або профільне заповнення.

ФІРМОВІ ОГОРОДЖЕННЯ

Компанія «Wisniowski-Vorota» також пропонує сталеві паркани, які можуть бути виготовлені в одній стилістиці з брамою та відмінно поєднуватися із нею. Огородження мають надійний захист від корозії завдяки обробці розплавленим цинком. Вони можуть бути виконані в 7 різних варіантах. Для більшої зручності обраний паркан доповнюють скринькою для пошти та хвірткою.

СУЧАСНІ ЗОВНІШНІ ДВЕРІ

Для облаштування будинку ми пропонуємо функціональні та якісні вхідні системи модельного ряду Deco та Creo, якими можна управляти дистанційно за допомогою смартфону.

vkhidni-polski-dveri

Конструкції даних із серій мають відмінні тепло- та звукоізоляційні властивості. Також вони здатні прикрасити собою вхід до приватного будинку. Алюмінієві двері можуть бути засклені матовим чи прозорим склом, забарвлені в будь-який відтінок з каталогу RAL та мати текстуровану поверхню.

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-dveri-kreo

ПРОДУКЦІЯ WIŚNIOWSKI В ХАРКОВІ

Придбати вироби від польського заводу можна в офіційному представництві за прийнятними цінами. Інтернет-магазин wisniowski-vorota-kiev.com.ua пропонує виготовлення вуличних та промислових воріт, дверей і огороджень на замовлення згідно з побажаннями клієнта. Ми гарантуємо оперативну доставку товару з Польщі, виконуємо професійну установку та надаємо сервісне обслуговування. Подати заявку можна просто зараз, скориставшись формою для замовлення. Ознайомитися зі зразками продукції ви завжди можете у виставковому салоні “WISNIOWSKI-VOROTA” в Харкові. Спеціалізований офіс розташовано за адресою: проспект Гагаріна, 20, офіс 1411.