WISNIOWSKI КРИВИЙ-РІГ


Польська компанія WIŚNIOWSKI виготовляє високоякісну продукцію європейського рівня, яка має попит не тільки в країнах ЄС, а й на Україні. Її вироби славляться сучасним дизайном, вони довговічні та надійні у використанні. Системи для промислового призначення, автоматичні брами для гаража, вхідні двері та огорожі — все це високотехнологічні конструкції з високим рівнем безпеки. Онлайн-магазин wisniowski-vorota-kiev.com.ua являється офіційним представником даного бренду та пропонує широкий вибір виробничих і побутових функціональних конструкцій.

wisniowski-vorota-krivoj-rog

zamoviti-garazhni-vorota-wisniowski

відкатні ворота автоматичні Львів

ГАРАЖНІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ У КРИВОМУ РОЗІ

Підйомні секційні брами здатні створити надійний захист для авто.

garazhni-sekcijni-brami

Вони виготовлені з сучасних, якісних матеріалів та мають безліч переваг. Польські ворота для гаража представлені трьома моделями:

  1. Система UniPro, що складається зі сталевих «сендвічів» товщиною 4 см, стійка до вітрових навантажень. Всі основні елементи конструкції мають захист від корозії на 10 років завдяки гарячому цинкуванню металевих складових. Також гаражні ворота оснащені системою ущільнювачів, які забезпечують надійну герметизацію прорізу.
  2. Модель UniTherm обладнана товстими секційними панелями завтовшки 6 см, коефіцієнт теплопередачі яких складає 0,33 Вт/м²∙К. Завдяки цьому навіть під час сильних морозів в паркувальному приміщенні зберігатиметься комфортна температура.
  3. Лінійка Prime вважається найбільш теплою та являється ексклюзивною розробкою заводу Wisniowski. Автоматичні ворота мають панельне полотно, яке зібране з секцій INNOVО товщиною 6 см, а конструкція — ідеальну стандартну комплектацію. Вона складається з: оптосенсорів, захисного боксу для балансуючого механізму, ущільнювачів, фотоелементів, кришок для напрямних і роликів, гальма безпеки, а також системи захисту від обриву троса та спеціальної автоматики METRO.
  4. garazhni-sekcijni-brami

Для дизайну воріт в гараж доступний широкий вибір зовнішнього оформлення. Вони можуть бути забарвлені в один із 200 кольорів RAL та доповнені прозорими вставками, мати різну текстуру поверхні, оздоблення різноманітними наліпками.

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

ВУЛИЧНІ ВОРОТА ДЛЯ ДОМУ

Для перекриття в’їзду коло будинку завод WISNIOWSKI пропонує моделі розпашного та зсувного типу, які забезпечать зручний доступ до приватної території. Вони виготовлені із оцинкованої сталі, тому мають надійний захист від іржавіння, а також оснащені багатьма функціональними пристроями.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Завдяки вмонтованій сигнальній лампі, ви завжди будете знати про рух стулок, навіть вночі, фотоелементи попередять зіткнення полотна з перешкодою, а закриваючий пристрій зачинить браму автоматично. Завдяки широкому вибору оформлення, в’їзні конструкції для дому можна легко підібрати до будь-якого екстер’єру.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

ВИДИ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ

Виробничі брами секційного типу візуально дуже схожі з побутовими: вони також складаються з міцних сендвіч-панелей, але розраховані на більш інтенсивну експлуатацію. Ворота на завод, склад чи для іншого промислового об’єкту, в залежності від завантаження підприємства, оснащують торсійним механізмом, який може мати робочий ресурс від 22 до 100 тисяч циклів. Дані складні брами мають багато варіантів монтажу, тому можуть встановлюватись навіть в нестандартних будівлях.

promislovi-vorota

Для перекриття в’їзду на виробничих територіях добре підходять вуличні відкатні ворота або швидкісні системи серії V-Кing. Одно- чи двостулкові конструкції (залежить від ширини прорізу) оснащуються електричними приводами: вмонтовані в стовпчики, вони надійно захищені від несприятливих погодних умов. Зовнішнє оформлення та зашиття стулок клієнт обирає за власним бажанням.

ПАРКАНИ ТА АКСЕСУАРИ ВІД WISNIOWSKI

Польський виробник також займається виготовленням заборів, які не тільки захистять вашу приватну власність, а й добре доповнять собою загальний дизайн екстер'єру. Виконані з оцинкованого металу, вони є стійкими до утворення іржі та ультрафіолету, а також здатні надовго зберігати наданий колір. Металеві огорожі представлені 7 лінійками, які відрізняються стилістикою оформлення, але всі вони по-своєму привабливі та оригінальні. В якості додаткових аксесуарів пропонується хвірка та скриньки для листів, виготовлені в одному дизайні з парканом.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ЗОВНІШНІ ДВЕРІ

Надійний захист вашого будинку, офісного приміщення тощо забезпечать високотехнологічні вхідні системи. Вони виготовлені з алюмінію, довговічні, мають відмінні теплоізоляційні властивості та можуть бути доповнені безліччю корисних функцій.

vkhidni-polski-dveri

Наприклад, за допомогою спеціального оснащення, ви зможете здійснити вхід тільки за відбитком пальця, а також керувати системою на відстані за допомогою смартфона. Завдяки електронному вічку, яке збереже запис на SD карті, господарі будинку знатимуть, хто приходив за їх відсутності. Двері Wisniowski можуть бути забарвлені у будь-який відтінок RAL, а також доповненні склінням та мати текстуровану поверхню.

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-dveri-kreo

ПРОДУКЦІЯ WIŚNIOWSKI У КРИВОМУ РОЗІ

Якщо ви бажаєте придбати вироби преміум-класу польської компанії — звертайтесь до офіційного представництва WISNIOWSKI-VOROTA. У нас завжди можна ознайомитися з продукцією, обрати ворота для гаража чи промислового підприємства, двері, огорожі, автоматику та багато іншого. Ми гарантуємо своєчасну доставку з Польщі, професійний монтаж та сервісне обслуговування. Оформити замовлення можна на сайті wisniowski-vorota-kiev.com.ua або за телефоном +38 (067) 618-34-66. Зателефонуйте нам та отримайте консультацію просто зараз!