WISNIOWSKI МИКОЛАЇВ

Продукція WIŚNIOWSKI — це висококласні вироби, які відмінно підходять для облаштування промислових та побутових приміщень, а також здатні створити надійний захист приватної території. Вони виготовленні на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій і відповідають європейським стандартам якості та безпеки. В інтернет-магазині wisniowski-vorota-kiev.com.ua, який являється офіційним представником польського виробника, ви завжди можете обрати функціональні системи для дому чи виробничого об’єкту.

wisniowski-vorota-krivoj-mikola-v

zamoviti-garazhni-vorota-wisniowski

відкатні ворота автоматичні Львів

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА В МИКОЛАЄВІ

Брами з сендвіч-панелей зручні у використанні, довговічні та добре підходять для облаштування паркувального приміщення.

garazhni-sekcijni-bramiЗавод Wiśniowski виготовляє три моделі секційного типу:

  1. Система UniPro відрізняється вітростійкістю та надійною герметизацією прорізу, завдяки оснащенню сталевими пінонаповненими панелями «сендвіч» завтовшки 4 см та системі ущільнювачів. Також брама має захист від корозії строком на 10 років, оскільки всі основні деталі проходять обробку методом гарячого цинкування.
  2. Конструкція UniTherm стане відмінним доповненням гаража, який впритул розташований до будинку. Вона оснащена товстими сендвіч-панелями, які мають товщину 6 см, а їх коефіцієнт теплопередачі становить 0,33 Вт/м²∙К. Тому навіть в холодну пору року в приміщенні зберігатиметься комфортна температура.
  3. Модель Prime — автоматична тепла брама, яка являється ексклюзивним варіантом польського виробника. Вона оснащена спеціально розробленими пінонаповненими панелями INNOVО товщиною 6 см та має бездоганну комплектацію. До складу базового набору входять: оптосенори та фотоелементи, система від обриву троса та набір ущільнювачів, спеціальна автоматика METRO й захисний бокс для торсіонного механізму, а також накладки для напрямних і роликів.

garazhni-sekcijni-brami

Моделі секційного типу можуть бути забарвлені в один із 200 кольорів за каталогом RAL, а також доповнені прозорими вставками чи декоративними наліпками.

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

ВИДИ ВУЛИЧНИХ ВОРІТ ДЛЯ ДОМУ

Для оснащення в’їзду біля прибудинкових територій виробник пропонує розпашні та відкатні брами. Виготовлені з оцинкованого металу, вони мають надійний захист від корозії, а функціональні доповнення роблять системи дуже зручними у використанні. Так, наприклад, завдяки сигнальній лампі, ви знатимете про рух стулок.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

За рахунок наявності фотоелементів вони здатні зупинити свій хід в разі перешкоди, а блокуючий пристрій — зачинить ворота автоматично. Для зовнішнього оформлення пропонується безліч варіантів, тому кожен власник в’їзної системи зможе підібрати саме той дизайн, який пасуватиме якнайкраще до заданого екстер’єру.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

БРАМИ ПРОМИСЛОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Виробничі секційні ворота також оснащують панелями типу «сендвіч», але на відміну від побутових систем, вони розраховані на більш інтенсивну експлуатацію та мають посилену комплектацію. Також перевагою даних підйомних брам є й те, що вони можуть встановлюватись навіть в нестандартні будівлі завдяки різновидам монтажу. В залежності від моделі промислові ворота оснащують балансуючим механізмом з різним робочим ресурсом від 22 до 100 тисяч циклів підйомів та опускань полотна.

promislovi-vorota

В якості системи доступу на територію пропонуються брами зсувного типу, які в залежності від ширини в’їзної частини, можуть бути одно- чи двостулковими. Також для об’єктів виробничої діяльності добре підходять швидкісні системи V-Кing. Промислові вуличні брами мають скриті кріплення й оснащені електроприводами, які надійно захищені від несприятливих погодних, оскільки вбудовані в стовпчики.

МЕТАЛЕВІ ОГОРОЖІ ТА АКСЕСУАРИ

Компанія WISNIOWSKI також виготовляє паркани й інші вироби для двору, які здатні прикрасити ваш заміський будинок. Вся продукція відрізняється надійністю, довговічністю, має антикорозійний захист та вкривається фарбою, стійкою до вигорання. Забори з металу доступні в 7 різних варіантах, дизайн яких різниться щільністю заповнення та стилістикою виконання. Огородження можуть бути доповнені хвірткою чи скринькою для пошти.

АЛЮМІНІЄВІ ВХІДНІ ДВЕРІ

Високотехнологічні зовнішні системи здатні створити надійний захист вашого дому, вберегти його від вуличного шуму та втрати тепла. Вони виконані з алюмінію, стійкого до деформації, оснащені ущільнювачами та можуть бути обладнані функціональним доповненням на вибір замовника. Завдяки цьому, керувати системою стане можливим за допомогою смартфона, здійснювати вхід - тільки за відбитком пальця, та завжди знати, хто приходив до вас, коли нікого не було вдома, переглянувши запис, який зробило електронне вічко.

vkhidni-polski-dveri

Сучасні вхідні двері можуть бути забарвлені у будь-який колір RAL, доповненні прозорим чи матовим склінням, мати поверхню, яка натурально імітує текстуру дерева.

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-dveri-kreo

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ WIŚNIOWSKI В МИКОЛАЄВІ?

Щоб здійснити покупку на сайті необхідно залишити заявку в інтернет-магазині або зателефонувати за номером +38 (067) 618-34-66. Компанія WISNIOWSKI-VOROTA являється офіційним представником польського виробника та займається прями поставками продукції з Польщі. Ми гарантуємо своєчасну доставку, професійний монтаж, а також подальше сервісне та гарантійне обслуговування. В разі необхідності можемо виїхати на об’єкт і провести безкоштовні заміри. Приходьте до виставкового салону у вашому регіоні, щоб ознайомитися з продукцією більш детально та отримати консультацію й технічну підтримку.