WISNIOWSKI НІКОПОЛЬ

Завод WIŚNIOWSKI виготовляє продукцію, яка завоювала довіру споживачів далеко за межами Польщі. Використання сучасного обладнання та технологій, що кожен день удосконалюються, а також дотримання стандартів безпеки дозволяє випускати товари високої якості. Офіційним представником виробника в Україні є інтернет-магазин wisniowski-vorota-kiev.com.ua, на якому пропонуються різновиди систем для захисту приміщень та територій, наприклад: промислові, гаражні та вуличні ворота, огородження, зовнішні двері тощо.

wisniowski-vorota-krivoj-kirovograd

zamoviti-garazhni-vorota-wisniowski

відкатні ворота автоматичні Львів

СЕКЦІЙНІ БРАМИ ДЛЯ ГАРАЖА В НІКОПОЛІ

Підйомні ворота з сендвіч-панелей проектувались таким чином, щоб надійно захистити приміщення для автомобіля від крадіїв та забезпечити комфортне користування.

garazhni-sekcijni-brami

Польський виробник пропонує декілька моделей, схожих зовні, але різних за технічними властивостями:

  1. UniPro – ця серія відрізняється своєю стійкістю до вітру. Секції, з яких утворюють стулку, виготовлені зі сталевих каркасів, які мають щільний поліуретановий наповнювач. Всі металеві складові мають цинкове покриття, яке захищає його від корозії. По периметру полотна розташовані ущільнювачі: таким чином збільшується рівень герметизації.
  2. UniTherm - автоматичні брами цієї лінійки стануть бездоганним рішенням для гаража, що опалюється. Інноваційні сендвіч-панелі INNOVО, з яких збирається стулка, мають ідеальний показник тепловіддачі - 0,33 Вт/м²∙К, а їх товщина складає 60 мм. Відмінна система герметизації зберігає у приміщенні комфортну температуру.
  3. Prime – неповторна сучасна модель від польського виробника. Полотно складається зі спеціально розроблених панелей INNOVО: товщина 60 мм, пінополіуретановий наповнювач, замкнутий контур. Автоматичні ворота для гаража оснащено передовими захисними системами: фотоелементами; механізмом, що запобігає обрив троса; оптичними приладами. Характерною рисою моделі є наявність електричного приводу METRO.

garazhni-sekcijni-brami

Підйомні брами для гаража, що виготовлені із сендвіч-панелей, можуть виконуватись в декількох дизайнерських рішеннях. За бажанням клієнта, секції мають один з 200 відтінків з палітри RAL, а також декоративне доповнення у вигляді прозорих вставок або наліпок.

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

В’їзні ворота у двір WIŚNIOWSKI

Щоб захистити територію будинку, рекомендується встановлювати спеціальні надійні конструкції. Польський виробник пропонує придбати розсувні або розпашні вуличні ворота. Для виготовлення цього типу брам використовують оцинкований метал, який має стійкість перед корозією та відрізняється своєю міцністю.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Крім того, конструкція має безліч пристроїв, що відповідають за безпечне користування: сигнальні лампи, фотоелементи та електричні приводи. Для брам, що виготовляються на замовлення, пропонується широкий вибір оформлення – завдяки цьому конструкція буде виконана відповідно стилю будинку.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Промислові ворота – характеристики

Для виробничих підприємств польські фахівці розробили спеціальні підйомні системи, які розраховані на більш довгий експлуатаційний термін. Залежно від об’єкта, обирається оптимальна модель з необхідним робочим ресурсом, який варіюється від 20 000 до 100 000 повних циклів. Крім того, є декілька способів монтування промислових брам, що дозволяє встановити конструкцію у приміщення з нестандартним заїздом.

promislovi-vorota

Щоб максимально забезпечити захист території, були спроектовані спеціалізовані в’їзні системи. Вони відрізняються підвищеним рівнем стійкості до механічних дефектів, через використання технології гарячого цинкування.  

Залежно від особистостей приміщення відкатні брами можуть мати одну або дві стулки. Щоб керування промисловими зсувними воротами було зручним, встановлюється автоматичний пристрій, яких надійно ховається в стовпчик. Для підприємств, на території яких завжди активний рух транспорту, пропонується встановлення брам серії V-Кing: вони здатні виконувати максимально швидке відкривання та закривання.

Металеві паркани WIŚNIOWSKI

Польський виробник випускає на ринок не лише в’їзні системи різних типів, а ще й захисні конструкції, що зроблені з металу: наприклад, паркани. Оцинковані огорожі з надійної сталі не піддаються іржавінню, а технологія DUPLEX захищає їх протягом довгих років. Замовнику надається вибір з семи модельних рядів парканів, різних за дизайном та стилем: один з варіантів обов’язково задовольнить вимоги клієнта. За бажанням покупця, огорожі з металу доповнюються скринькою для пошти або хвірткою.

Автоматичні вхідні двері від виробника

Компанія турбується про захист не тільки території, пропонуючи в’їзні ворота та металеві забори, але й про будинок у тому числі. Вхідні двері від польського виробника здатні зберегти комфортний клімат у приміщенні. На даний момент презентовано дві серії систем для дому - Creo та Deco. Відмінною рисою є те, що керування дверима відбувається за рахунок мобільного телефона, завдяки спеціальному додатку.

vkhidni-polski-dveri

Що стосується забарвлення, то клієнту пропонується широкий вибір дизайнерських рішень: фарбування будь-яким відтінком з таблиці RAL, декорування текстурою або склінням.

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-dveri-kreo

Продукція та сервіс WIŚNIOWSKI у Нікополі

Компанія пропонує покупцям якісні та унікальні вироби, які можна придбати. Конструкції бувають як стандартних розмірів, так і зроблені за індивідуальним замовленням. Ми надаємо всі необхідні послуги: розрахунок вартості обраних товарів, консультацію з технічних параметрів, виїзд спеціалістів на об’єкт, швидку доставку, професійну установку та обслуговування по гарантії. Для ознайомлення з продукцією, що зацікавила, приїжджайте до демонстраційного салону «WISNIOWSKI-VOROTA» у Нікополі.