WISNIOWSKI СУМИ

Бажаєте обладнати вхід до будинку функціональними дверима, якими можна управляти дистанційно, а можливо придбати секційні ворота в гараж чи для промислового об’єкту? Ексклюзивну огорожу для заміського будинку чи інші вироби преміум-класу? Тоді зверніть увагу на продукцію європейського зразка ТМ WIŚNIOWSKI, яка давно відома не тільки в Польщі, а й за її межами. Наш інтернет-магазин є офіційним представником даної компанії та пропонує широкий вибір сучасних і високотехнологічних брам, а також інші аксесуари побутового та виробничого призначення.

wisniowski-vorota-krivoj-sumi

zamoviti-garazhni-vorota-wisniowski

відкатні ворота автоматичні Львів

ПІДЙОМНІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ ДЛЯ ГАРАЖА В СУМАХ

Одним із найкращих варіантів для облаштування та надійного захисту паркувального приміщення являються польські секційні брами.

garazhni-sekcijni-brami

Вони виготовлені з якісних матеріалів з дотриманням всіх норм і стандартів безпеки щодо побутового використання та представлені трьома моделями:

  1. Сталеві панелі «сендвіч» лінійки воріт UniPro мають товщину 40 мм і заповнені спіненим поліуретаном. За своїми характеристикам вони дуже схожі з багатокамерними вікнами, які здатні добре зберігати тепло, а їх коефіцієнт звукоізоляції складає Rc=23 дБ. Також система оснащена ущільнювачами та відрізняється безпечністю, оскільки панелі з’єднані таким чином, що защемити пальці під час взаємодії з ними просто неможливо.
  2. Брами серії UniTherm відрізняються вітростійкістю та теплоізоляційними властивостями завдяки оснащенню унікальними панелями INNOVO завтовшки 60 мм з коефіцієнтом теплопередачі 0,33 Вт/м2K. Вони мають 5 шарів сталі в місцях кріплення петель, що забезпечує надійний монтаж та збільшує міцність конструкції. Енергоефективна модель відмінно підходить для гаража, який знаходиться в будинку чи має з ним суміжну стіну: температура в приміщенні завжди буде комфортною навіть взимку.
  3. Новаторські теплі ворота Prime з пінонаповних сендвіч-панелей INNOVО товщиною 60 мм — це модель нового покоління. Вона відмінно поєднує в собі сучасні технології, високу якість виробництва, безпечність та естетичний вигляд. До базової комплектації входять такі системи захисту: фотоелементи й оптосенсори, механізми від обриву троса та поломки пружин, бокс для торсіону. Також брама оснащена ущільнювачами, спеціальними еластичними міжпанельними вставками та автоматикою METRO.garazhni-sekcijni-brami

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej


Для забарвлення секційних підйомних воріт виробник пропонує широкий вибір кольорової гами (200 відтінків з RAL-палітри) та декоративне доповнення у вигляді прозорих вставок чи наліпок.

Також для облаштування гаража, складського чи іншого приміщення в асортименті продукції є й розпашні системи економ-варіанту. Їхня рама виконана з оцинкованого профілю зі сталі, а стулки можуть бути заповнені профлистом з горизонтальним, вертикальним чи діагональним розміщенням.

ВУЛИЧНІ БРАМИ WIŚNIOWSKI ДЛЯ ДОМУ

rozpashni-ta-vidkatni-brami

В’їзні ворота побутового призначення представлені двома видами:

  • Двостулкові брами — являють собою солідну конструкцію та можуть бути виконані в індивідуальному розмірі. Вони мають подвійний антикорозійний захист завдяки технології DUPLEX, яка комбінує в собі якості цинкового та лакофарбового покриття.
  • Відкатні ворота — це сучасна система яка розроблена на основі консольного механізму. Вона оснащена захисними пристроями, такими як: фотоелементи, сигнальна лампа, спеціальний автоматичний вимикач та блокуючий механізм. Перевагою даних конструкцій являється й те, що електропривід вмонтований в стовпчик, надійно захищений від атмосферних осадків.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Вуличними в’їзними конструкціями можна управляти вручну або автоматично; їх оформлять  у будь-якому дизайні та кольорі, які будуть найкраще пасувати до екстер’єру вашого будинку.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

ВОРОТА ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ТА ЇХ ВИДИ

Секційні промислові брами представлені 8 моделями, які різні за технічними показниками, але всі розраховані на інтенсивну експлуатацію. В залежності від моделі вони можуть бути виготовлені зі сталі чи алюмінію. В’їзні системи мають різний робочий ресурс, який може складати як 20 000, так і 100 000 циклів підйомів та опускань стулки. Також конструкції відрізняються за типом монтажу, завдяки чому можна підібрати необхідні підйомні ворота для нестандартної будівлі.

promislovi-vorota

Для перекриття в’їзду на територію пропонуються вуличні зсувні брами, які можуть мати одну чи дві рухомих стулки (залежить від ширини проїжджої частини). Для підприємств з високим рівнем транспортного потоку, наприклад, аеропортів, розроблена швидкісна модель V-Кing.

МЕТАЛЕВІ ПАРКАНИ

Відмінним доповненням вуличної брами може стати міцна огорожа, виготовлена зі сталі та оброблена за технологією DUPLEX. Польський завод на вибір представляє сім видів металевих парканів, які здатні стати прикрасою будь-якого заміського будинку та створити надійний захист. Вони виготовляються на сучасному обладнанні та мають бездоганну якість стикувальних швів завдяки інноваційному методу зварювання.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ

Сучасні вхідні системи від Wisniowski представлені трьома моделями з різними технічними параметрами, але всі вони мають відмінні шумо- та теплоізоляційні властивості.

vkhidni-polski-dveri

Зовнішні двері виготовлені з міцного алюмінію, що стійкий до деформації, та оснащені ущільнювачами. Деякі моделі конструкцій здатні підтримувати зв’язок зі смартфоном, завдяки чому ними можна управляти в режимі-онлайн та завжди знати про стан системи. Також є можливість обладнати їх електронним вічком, яке буде проводити та зберігати запис.

vkhidni-polski-dveri

Автоматичні алюмінієві вхідні двері можуть бути забарвлені кольорами RAL (на вибір), а також оформлені під деревину, доповнені різними декоративними вставками із використанням прозорого чи матового скла.

vkhidni-dveri-kreo

ЯК ЗАМОВИТИ СУЧАСНУ ПРОДУКЦІЮ WIŚNIOWSKI В СУМАХ?

Придбати вироби преміум-класу від польського постачальника можна у офіційному представництві WISNIOWSKI-VOROTA в Сумах або оформити замовлення на нашому сайті. Якщо необхідна консультація, телефонуйте за вказаними номерами +38 (044) 209-58-18 чи (067) 618-34-66: менеджер компанії надасть вам необхідну технічну підтримку, допоможе з вибором дизайну, автоматичного приладу, огорожі тощо. Ми гарантуємо оптимальну доставку товару з Польщі, а також проводимо професійний монтаж та надаємо подальше сервісне обслуговування.