WISNIOWSKI ЖИТОМИР

19 900

Польські ворота Wisniowski — надійні, елегантні та якісні моделі, що підходять як для приватного житла, так і для великих підприємств. Дизайн брам витримано в стриманому стилі. Підібрати модель можна для будь-якого екстер’єру. Сайт wisniowski-vorota-kiev.com.ua пропонує безліч варіантів вуличних брам та парканів, в тому числі комплексні рішення. Ви можете оформити все в одному стилі замовивши одразу двері та гаражні огорожі.

 wisniowski-vorota-krivoj-zhitomir

zamoviti-garazhni-vorota-wisniowski

відкатні ворота автоматичні Львів

Ворота на гараж: рулонні та секційні

Найбільш популярні ворота для гаража — секційного типу. Польська торговельна марка пропонує багатий вибір оформлення та можливість обрати функціонал. Представлено 3 лінійки. UniPro забезпечує комфортні умови, проте має стандартний набір характеристик. Товщина панелей — 40 мм. Забезпечує звукоізоляцію (23 дБ), тому підходить для воріт в будинку. Серія UniTherm забезпечує прекрасну теплоізоляцію.

garazhni-sekcijni-brami

Тут використовуються розроблені Wisniowski панелі — Innovo (60 мм). Найбільш прогресивною є серія Prime, поєднується стильний дизайн, енергозбереження та безпека. Модель з коефіцієнтом супротиву теплопередачі — 0,33 Вт/м2K. Бюджетний варіант оснащення гаражу — рольворота. Виробник представляє 2 профілі: AW 100; AW 77.

garazhni-sekcijni-brami

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

Вуличні огорожі: розпашні та відкатні

Вішньовскі представляють надійні розсувні вироби, котрі відрізняться надійністю та довговічністю. В основі консольний механізм. Двостулкові вироби — традиційний варіант, проте не втрачає позицій. Зауважимо, що за замовченням встановлюється ручний спосіб управління. Якщо бажаєте автоматизувати, достатньо встановити електропривод.

 rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Огорожі з елементами художнього кування

Ковані брами — моделі, що існують не одне сторіччя. Звичайно, наразі вони перетерпіли значних змін, проте як і раніше радують вишуканістю та елегантністю. Ворота Wisniowski — якісні та надійні моделі. Оформлення можна розробити разом з архітекторами та дизайнерами. Компанія пропонує варіант комплексного оформлення. Повний комплект складається з ворітного полотна, стовпів, паркану, хвіртки та необхідних для монтажу кріплень.

Брами для промислових об’єктів

Можете встановити ворота Wisniowski в Житомирі й для промислового сегмента. Знайдете великий асортимент. Для СТО чи автомийки підійдуть панорамні секційні моделі. Для ангара чи виробничого цеху — відкатні брами. На завод часто замовляють двостулкові ворітні системи. Моделі відрізняються безпечністю та високим рівнем надійності. Продукцію сертифіковано.

promislovi-vorota

Надійні та красиві міжкімнатні й вхідні двері

В будинку все має знаходитися в гармонії, тому важливо двері та огорожі підібрати в одному стилі. Польська торгова марка пропонує вхідні двері, які стануть надійним захистом та візитівкою будинку чи квартири. На вибір пропонуємо 3 серії: Creo, Deco Basic чи Plus Line. Крім того, ви можете придбати якісні та красиві міжкімнатні двері. Вони можуть бути виконані з алюмінієвого корпусу, а можуть з ударостійкого скла.

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-dveri-kreo