wisniowski ужгород

16 000

Польська компанія Wisniowski пропонує якісні та стильні огорожі як для приватних, так і для промислових об’єктів. Вони виконані в елегантному сучасному стилі, при чому кожна модель має унікальні деталі. На wisniowski-vorota-kiev.com.ua можете замовити ворота з автоматикою гаражні чи вуличні брами, стильні паркани, вхідні та міжкімнатні двері.

 wisniowski-vorota-krivoj-uzhgorod

zamoviti-garazhni-vorota-wisniowski

відкатні ворота автоматичні Львів

Гаражні брами: секційні та роллети

Секційні ворота Вішньовскі представлено трьома лінійками. Перша — Prime поєднує в собі сучасні технології та дизайн. В ній та в другій лінійці UniTherm використовуються сендвіч-панелі Innovo (товщина 60 мм), які забезпечують прекрасне енергозбереження.

garazhni-sekcijni-brami

Коефіцієнт теплопередачи панелі — 0,33 Вт/м2K. Серія UniPro забезпечує комфортні умови в гаражі, тут використовуються стандартні секції — 40 мм. Варто відмітити хорошу звукоізоляцію брам — 23 дБ. До гаражних відносять і роллети. Вони представлені двома варіантами профілів: AW 77 й AW 100.

garazhni-sekcijni-brami

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

Вуличні ворітні системи

Вуличні моделі ТМ Wisniowski представлено двома типами: розсувні та двостулкові. Останнім часом обирають відкатні брами, оскільки вони зручні у використанні та відрізняються експлуатаційним потенціалом. Управляти ними можна вручну або з пульта (при встановленні автоматики). Другий тип — розпашні моделі. Їх замовляють прихильники класичних дизайнерських рішень. Моделі й першого, й другого типу можна замовити разом з хвірткою в одному стилі.

 rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Ковані ворота та паркани

Ворота з елементами художнього кування виглядають вишукано та естетично. Оскільки є можливість розробки індивідуального оформлення, ніяких складнощів з обранням дизайну кованих воріт не виникає. Крім того, є можливість замовити комплексну «систему огорож». В неї входять всі необхідні елементі: брама, хвіртка, паркан, кріплення, стовпи. Таким чином, вся огорожа виконується в одному стилі й виглядає гармонійно.

Промислові вироби

Wisniowski пропонує великий асортимент в промисловому сегменті: секційні, роллетні, відкатні, підвісні та складні брами, перевантажувальні системи. Тут ви знайдете не лише можливість встановлення воріт на завод, а й техніку для інших об’єктів (торгові центри, магазини, СТО, мийки та інші). Всі моделі відповідають міжнародним стандартам якості та мають відповідні сертифікати.

promislovi-vorota

Стильні вхідні та міжкімнатні двері

Якщо ви почали встановлення огорож у заміському будинку дизайнери радять робити все в одному стилі. Тому зверніть увагу на сучасні моделі вхідних та міжкімнатних дверей від Wisniowski. Зовнішні моделі представлено трьома лінійками. Creo — сучасний дизайн та міцний алюмінієвий профіль. Deco Basic — класичний дизайн та висока якість. Профілі виготовляються з технологією терморозриву. Plus Line — чіткі лінії та надійність. Можуть бути одно чи двостулковими. Міжкімнатні брами представлено цільноскляними та алюмінієвими моделями.

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-dveri-kreo