Компанія wisniowski київ

Кирилловская 69 в Київ, - 050 9937077

Марка WIŚNIOWSKI бере свій початок від прізвища свого засновника- Анджея Висьнёвского. Його метаю було створення функціонально-дистанційних воріт. Саме це, стало відправною точкою у багаторічному досвіді якісного виробництва.

Компанія успішно пройшла сертифікацію Інтегрованої системи менеджменту за відповідністю вимог стандарту якості PN-EN ISO 9001:2008 и стандарту з охорони здоров’я і безпеки персоналу OHSAS 18001:2007.

відкатні ворота автоматичні Львів


ВОРОТА ГАРАЖНІ WISNIOWSKI

СЕКЦІЙНІ АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА

Гаражні секційні ворота в гараж- відповідають європейським  сертифікованим стандартам. Всі вироби проходять чіткий замір, та повну перевірку до показників якості. Товщина панелі складає 60 мм, це забезпечує досконалу теплоізоляцію. 

Ворітна конструкція обробляється спеціальним антикорозійним засобом, це забезпечує довговічність виробу та повний захист від корозії.


            Відкатні брами            

Функціонально вдала конструкція, що розміщається на прибудинковій ділянці. Відкатні брами Wisniowski виготовляються на замовлення, мають багатий вибір кольору та стилю. Вони можуть бути виготовлені із декількох видів металу.  Полотно воріт від'їжджає в бік, це забезпечується велика кількість чистого простору. 

Сучасні паркани - металевий виріб, що пройшов стадію гарячої обробки рідким цинком. Така конструкція не боїться великої кількості опадів, та прослугує багато десятиліть. Заборні секції та брами мають різноманітні види кування, що надає змогу, вибрати саме свій бажаний стиль.


Вхідні двері

Високоякісні вхідні двері в дім з високою тепло та звуко ізоляцією. Оснащені новітніми технологіями. Ними можна керувати за допомогою смартфону чи пульту дистанційного керування. Облаштовані системою сканування пальця, що забезпечує захист від несанкціонованого проникнення в дім. 


Детальніше ознайомитися з продукцією можна тут. Для того, щоб замовити брами на нашому сайті, Ви можете ознайомитись з модельним рядом товару, проконсультуватися з менеджером, замовити замір та встановлення воріт з автоматикою.

Промислові ворота

Дані конструкційні системи застосовуються на промислових об’єктах. Їм примані такі якості, як функціональність, багатоциклічність. Ворота такого типу здатні закривати великі прорізи розміром до 24 метрів у довжину. 

Облаштовані амортизаційною системою, яка забезпечує зносостійкість механізмів. Ворітна система, облаштовується високоякісною заводською автоматикою. За Вашим бажанням Вишневски може виготовити ворота з хвірткою.