WISNIOWSKI ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

9 900

Продукція WIŚNIOWSKI поєднує в собі елегантний стиль, надійність та функціональність. Кожен виріб створено з урахуванням норм безпеки та у відповідності до вимог найвибагливішого споживача. На сайті офіційного представництва Wisniowski у місті Хмельницький можна купити огородження, двері, а також складні, відкатні та металічні ворота на паркан.

wisniowski-vorota-khmelnickij

zamoviti-garazhni-vorota-wisniowski

відкатні ворота автоматичні Львів

Ворота в гараж

Моделі польського виробництва забезпечують збереження тепла в приміщенні, не бояться ні вітру, ні дощу, ні сильних морозів. Секційні ворота виготовлено з найтепліших панелей INNOVO, що мають товщину 60 мм.

garazhni-sekcijni-brami

По периметру полотна та між його частинами встановлено спеціальні ущільнення, що захищають гараж від протягів. Пропонуємо оформлення стулки підйомних воріт на будь-який смак. Текстури, відтінки та елементи декору представлені в широкому асортименті.garazhni-sekcijni-brami

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

Ворота на виробництво

Конструкції розроблено спеціально для інтенсивної експлуатації. Промислові ворота – це система, що складається з однієї чи двох стулок. Полотна вкрито захисним цинковим покриттям, яке захищає їх від іржі та різних типів пошкоджень. Виготовлення зсувних воріт у великих розмірах дозволяє використовувати їх для перекриття широких прорізів (до 24 метрів).

promislovi-vorota

Механізм відрізняється можливістю встановлення автоматичного приводу всередину стовпчика: так він захищений від стороннього впливу. Відкатні ворота на виробництво мають стильний вигляд та заповнення з красивих решіток або суцільного профілю, який можна пофарбувати в улюблений колір з палітри RAL.

В’їзні ворота

Конструкція виготовляється з алюмінію і використовується для забезпечення заїзду у двір. Ворота на роликах оснащують багатьма корисними механізмами та приладами: фірмовою автоматикою, пристроєм автозакривання, фотоелементами та лампою, що оповіщає про рух воріт.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Система відмінно функціонує навіть у непогоду. Відкатні алюмінієві ворота оформлювати за допомогою різноманітних візерунків.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Ковані забори

Огородити приватну власність допоможуть високоякісні паркани, виготовлені у вишуканому стилі. Також вони підходять для установлення на них вуличних зсувних воріт серії LUX. Огородження надійно захищено цинковим покриттям, яке перешкоджає появі іржі на протязі довготривалого періоду.

Вхідні двері

Теплі системи гарантують високий рівень термоізоляції. Двері мають товщину 77 мм і складаються з екструдованого пінополістиролу в алюмінієвих профілях. Великою перевагою вхідних конструкцій від Wisniowski є «розумне» управління.

vkhidni-polski-dveri

На двері може бути встановлено сканер відбитків пальців та пристрій, який дозволить відчиняти їх, використовуючи смартфон. Також стулку можна обладнати вічком, що записує зображення на карту пам’яті.

vkhidni-polski-dveri

Двері з лінійки Creo входять до однієї колекції з секційними гаражними воротами Prime. При їх сумісному встановленні будинок буде виглядати максимально стильно.

vkhidni-dveri-kreo