WISNIOWSKI ТЕРНОПІЛЬ

9 900 грн

Продукція WIŚNIOWSKI відрізняється досконалою якістю та відповідністю найвищим європейським стандартам. Завдяки впровадженню сучасних технологій користування стає комфортним, безпечним та приємним. Офіційне представництво Wisniowski у місті Тернопіль пропонує купити секційні, в’їзні та підйомні ворота за привабливими цінами.

wisniowski-vorota-krivoj-ternopil

zamoviti-garazhni-vorota-wisniowski

відкатні ворота автоматичні Львів

Секційні ворота

Гаражні системи нового покоління поєднують в собі безпеку, надійність та технологічність. Конструкції наділено властивостями, притаманними лише високоякісним продуктам преміум-класу.

garazhni-sekcijni-brami

Теплі сендвіч-панелі INNOVO мають товщину 60 мм, завдяки чому забезпечують теплоізоляцію найвищого рівня. Кожна секція має відповідний показник 0,33 Вт/м²K. Полотно підйомних воріт складається з алюмінієвих листів та пінополіуретану. Між панелями є еластична вставка, по всьому периметру розташовано ущільнення. Ворота в гараж мають привабливий дизайн: широкий перелік варіантів оформлення дає можливість створити ідеальний стиль.

garazhni-sekcijni-brami

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

Промислові ворота

Системи, що створено для інтенсивної експлуатації на масштабних об’єктах, задовольнять всі вимоги. Вони здатні перекривати прорізи до 24 метрів завширшки. Зсувні консольні ворота надійно захищені від корозії завдяки спеціальному цинковому покриттю.

promislovi-vorota

Механізм працює в будь-яких погодних умовах, керується вручну та за допомогою електроприводу, встановленого у закриваючий стовпчик. Ворота на виробництво можна додатково обладнувати елементами безпеки. Для оформлення доступні різні види решіток та понад 200 кольорів для забарвлення.

Відкатні ворота

Ідеальний в’їзний механізм представлено самонесучою конструкцією, яку обладнано корисними пристроями. Фірмовий електричний привід, фотоелементи, сигнальне освітлення та система автоматичного закриття зроблять експлуатацію зручною та безпечною. 

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Алюмінієві ворота на роликах працюють злагоджено в будь-яких умовах та досконало доповнюють огорожу. Підкресліть свій витончений смак, обравши стильне ґратчасте заповнення полотна оцинкованих воріт. 

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Ковані забори

Міцні огородження слугують надійним захистом території та досконало виглядають разом із відкатними вуличними воротами серії LUX. Усі металічні елементи проходять гарячу обробку рідким цинком (450°C). Довершене двополімерне покриття разом з оцинковкою гарантують системі довгостроковий захист від корозії.

Вхідні двері

Системи виготовляють з алюмінієвих профілів та екструдованого пінополістиролу, полотно має товщину 77 мм. Теплоізоляція становить 0,8 Вт/м²K, а захист від шуму – до 36 dB.

vkhidni-polski-dveri

Керування можна здійснювати за допомогою смартфону, пульта ДУ, чи сканера відбитків пальців. Додатково можна встановлювати електронне вічко з дзвінком, що записує зображення на карту пам’яті SD. Завдяки широкому вибору кольорів та скління вхідних дверей можна підібрати систему на будь-яких смак.

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-dveri-kreo