WISNIOWSKI ЛУЦЬК

25 000

Польський завод WIŚNIOWSKI втілює в своїй продукції побажання клієнтів з усього світу. На виробництві застосовується високотехнологічне автоматизоване обладнання, яке дозволяє виготовляти ворота для гаража та вулиці, огорожі та двері найвищої якості. Відтепер ви маєте можливість стати власником фірмових виробів преміум-класу, які гарантовано прикрасять і захистять приватну ділянку, дім чи підприємство в Луцьку.

wisniowski-vorota-krivoj-luck

zamoviti-garazhni-vorota-wisniowski

відкатні ворота автоматичні Львів

Секційні гаражні ворота

В'їзні системи для обладнання паркувальних приміщень представлені у трьох неповторних серіях – UniPro, UniTherm та Prime. Їх основні властивості – підтримання безпеки, збереження температури в будівлі та надання об’єкту розкішного вигляду. На вибір замовника пропонуються секційні конструкції з алюмінієвими панелями 40 або 60 мм товщиною.

garazhni-sekcijni-brami

Найтепліші «сендвічі» INNOVO, що мають щільне заповнення екологічним пінополіуретаном, забезпечать приміщенню абсолютний захист від протягів та виходу тепла. Підйомні ворота оснащуються міжсекційними та периметральними вставками, які не тільки перешкоджають защемленню пальців, а й надійно герметизують проріз. Хочете мати найстильніший гараж в Луцьку? Широкий асортимент відтінків, структур та декорів допоможе досягти цієї мети! Для того, щоб управління складною конструкцією було максимально безпечним та комфортним, її можна обладнати високоякісною автоматикою.

garazhni-sekcijni-brami

Якщо ви слідкуєте за сучасними тенденціями та бажаєте використовувати провідні технології в побуті – система smartCONNECTED саме для вас! Смартфон, спеціальна програма та інтернет-підключення дозволять керувати в’їздом на будь-якій відстані.

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

Ворота на виробництво

Для захисту промислових будівель пропонуються конструкції з сендвіч-панелей, що мають розширені можливості, збільшений робочий ресурс та великі розміри. Загородити в’їзд на територію підприємства допоможуть розсувні ворота, які розраховані на інтенсивну експлуатацію. Вони перекриють проїзд шириною до 24 метрів та захистять об’єкт від несанкціонованого проникнення. Системи обробляють за допомогою методу цинкування, тому вони підходять для монтажу у вологому кліматі.

promislovi-vorota

Виробник надає гарантію, що корозія не з’явиться на металі протягом 10 років за будь-яких умов. Управління конструкціями може бути ручним або автоматичним. Дизайн промислових воріт обирає замовник: їх можна пофарбувати у будь-який відтінок з каталогу RAL. Для заповнення полотна пропонуються різноманітні решітки.

Відкатні ворота для дому

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Вуличні системи, запропоновані виробником Wisniowski, мають благородне оформлення та оптимальну функціональність. Їх оснащують фірмовою автоматикою, сигнальними лампами, фотоелементами і не тільки. Брами, які пересуваються за допомогою роликів, злагоджено працюють в будь-яку пору року. Великий перелік дизайнерських рішень дозволяє підібрати консольну систему за смаком та поєднати її з красивим парканом у відповідній стилістиці.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Ковані огорожі

Периметр приватної території виглядатиме привабливо завдяки фірмовим огородженням, виготовленим із міцного металу. Їх обробляють розплавленим цинком (450°C), який запобігає утворенню корозії на довгі роки. Різноманітні варіанти оформлень, представлені виробником, задовольнять естетичні потреби кожного замовника.

Алюмінієві двері

vkhidni-polski-dveri

Комфортний вхід до будинку, а також захист від холоду (0,8 Вт/м²∙K) та шуму (36 dB) забезпечить надійне полотно, товщина якого становить 77 мм. Для того, щоб потрапити в дім, більше не потрібно носити з собою зв’язку ключів. Управління дверима здійснюється за допомогою пульта, смартфона чи сканера, який зчитує відбитки пальців. Вхідні системи можна прикрашати благородним склінням та декорувати за смаком.

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-dveri-kreo