WISNIOWSKI ЛЬВІВ

Львів, вул Городоцька, 286 Б - тел. 0673488399

ЗАВОД ВОРІТ - WISNIOWSKI

Львів, вул. Городоцька, 286 Б

 ГАРАЖНІ - ВУЛИЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА - АВТОМАТИЧНІ БРАМИ, ОГОРОЖІ

vistavkovij-salon-vorit-u-lvovi

Сьогодні існує великий вибір огорож для вулиці та гаражних приміщень. Чим вони відрізняються, як обрати оптимальну конструкцію, де замовити і купити у Львові, знають WІSNIOWSKI ВОРОТА ЛЬВІВ.

wisniowski-vorota-lviv


СЕКЦІЙНІ ПОЛЬСЬКІ БРАМИ

Якщо ви бажаєте зберегти тепло вашого гаражного простору – вам неодмінно треба купити ТЕПЛІ ВОРОТА. Матеріал полотна забезпечує добру теплоізоляцію, а ущільнювач створює додаткову герметизацію.

garazhni-sekcijni-brami

Виготовлення ВОРІТ НА ЗАМОВЛЕННЯ дозволяє використати широкий спектр дизайнерських рішень. Можна обрати колір, фактуру панелей і навіть нанести на поверхню будь-яке векторне зображення.

garazhni-sekcijni-brami

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

Ролетні брами

Для того, щоб зберегти більше простору, можна замовити РОЛЕТИ WISNIOWSKI. Завдяки спеціальному механізму полотно воріт скручується у короб під стелею. Це дуже зручно і економить простір. СТАЛЕВІ РОЛЕТИ встановлюють у приміщеннях різної форми. Монтаж можна робити як зовні проєма, так і усередині. Ролетні механізми – бюджетний, але якісний варіант.

Розпашні та відкатні брами

rozpashni-ta-vidkatni-brami

У відкатних  воротах полотно рухається по спецільній направляючій реї. Вони можуть бути виконані зі сталевого/алюмінієвого профіля, або із сендвіч-панелей. Ви можете переглянути фото АЛЮМІНІЄВИХ ВОРІТ на нашому сайті «wisnioski-vorota-kiev». Якщо ви шукаєте більш простий варіант у Києві – розпашна конструкція буде у нагоді. Wisniowski представляють високоякісні та ергономічні рішення серед відкатних та розпашних конструкцій.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Промислові брами

Промислові ворота створені, щоб витримувати великі навантаження і функціонувати у швидкому темпі. Від звичайних воріт їх відрізняють розміри та додаткові вимоги щодо теплоізоляції та герметизації. Якщо вам потрібно встановити ШВИДКІСНІ ВОРОТА в Києві – обирайте Wisniowski. Окрім європейської якості ви отримаєте надійний захист вашого промислового простору. Власникам СТО пропонується замовити ВОРОТА ДЛЯ СТО зі зручними панорамними скляними вставками.

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-dveri-kreo

promislovi-vorota

Ковані брами

Якщо ви цінуєте класичну вишуканість у металевих воротних системах, тоді вам варто встановити КОВАНІ ВОРОТА. Вони мають антикорозійне покриття і слугують впевнено і довго. За вашим бажанням, можливий монтаж КОВАНИХ ЗАБОРІВ та інших кованих виробів.

Автоматика різних виробників

Для того, щоб спростити процес відкривання та закривання, існує надійне рішення: замовити АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ. Ми радимо вам використовувати дійсно якісні механізми. Одним з найкращих представників якості є виробник Faac (Італія). На нашому сайті ви можете купити АВТОМАТИКУ РІЗНИХ ВИРОБНИКІВ  за спеціальними акційними пропозиціями.

Про компанію

Наша компанія займається виробництвом та монтажем огорож будь-якого типу. Монтажна група допоможе вам зробити точні заміри проєму та установити механізм у найшвидший час. На нашому сайті ви знайдете багато інформації, каталог із фото та відгуки. Приходьте до нашого офісу за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 69В, офіс 127.