WISNIOWSKI ЧЕРНІВЦІ

Компанія WIŚNIOWSKI виготовляє продукцію преміум-класу, що відповідає європейським вимогам і стандартам. Вироби оснащено технологічними пристроями, які забезпечують максимум комфорту та задоволення при використанні. На сайті офіційного дилера Wisniowski в Чернівцях можна купити підйомні, вуличні та розсувні ворота на виробництво за найнижчими цінами.

wisniowski-vorota-chernivci

zamoviti-garazhni-vorota-wisniowski

відкатні ворота автоматичні Львів

Секційні ворота

Зробіть свій гараж досконалішим за допомогою теплих підйомних воріт. Установка такої конструкції гарантує безпеку для приміщення, захист від злому та збереження оптимального мікроклімату.

garazhni-sekcijni-brami

Системи обладнано товстими панелями (60 мм), які забезпечують підвищену термоізоляцію. Стулка секційних воріт складається з «сендвічів», які виготовлено з листів алюмінію та пінополіуретанового наповнювача. Периметр полотна оснащено спеціальним ущільненням, а між панелями розташовано захисні вставки.  

garazhni-sekcijni-brami

Ворота на замовлення можна стилізувати багатьма способами. Для оформлення представлено безліч кольорів, текстур та декоративних елементів.

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

Промислові ворота

Спеціалізовані механізми розроблено з урахуванням інтенсивного користування. Ворота на виробництво можуть складатись з однієї чи двох стулок. З їх допомогою можна загородити проріз шириною до 24 метрів. Антикорозійне цинкове покриття забезпечує промисловим воротам надійний захист від іржавіння та негативного впливу кліматичних умов.

promislovi-vorota

Управління системою можна здійснювати по-різному: за допомогою автоматики, привід якої приховано у стовпчик, або ручним способом. Розсувні алюмінієві ворота виготовляються с різних типів решіток, які можна забарвити у більш ніж 200 відтінків.

Відкатні ворота

Вулична система являє собою механізм на роликах, який доповнено приладами для комфортного та безпечного користування. На в’їзні алюмінієві ворота встановлюється брендова автоматика, сигнальна лампа, фотоелементи та пристрій, що забезпечить автоматичне закривання.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Особливості конструкції роблять її придатними до експлуатації при будь-яких  погодних умовах. Полотно вуличних сталевих воріт має вишуканий вигляд і виготовляється з різними візерунками.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Ковані забори

Захист периметру забезпечать надійні паркани з благородним дизайном, на які можна встановлювати розсувні оцинковані ворота з лінійки LUX. Елементи, з яких складається конструкція, вкриваються спеціальним цинковим розчином: захист від іржавіння гарантовано на довгі роки.

Вхідні двері

Полотно складають профілі з алюмінію, простір між якими заповнюється екструдованим пінополістиролом. Товщина дверей становить 77 мм, вони забезпечують високу термо- (0,8 Вт/м²K) та шумоізоляцію (до 36 dB).

vkhidni-polski-dveri

Систему обладнано за останнім словом техніки: двері відкриваються завдяки зчитувачу відбитків пальців, пульта, або навіть смартфону. Опціонально встановлюється вічко з дзвоником та функцією запису. Широкий вибір дизайнів допоможе виготовити вхідні двері вашої мрії.

vkhidni-polski-dveri

vkhidni-dveri-kreo