WISNIOWSKI РІВНЕ

Рівне, вул Гагаріна 16

ВОРОТА WISNIOWSKI РІВНЕ

ВІДКАТНІ ВУЛИЧНІ ТА ГАРАЖНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА

Компанія Wisniowski виробляє високоякісні технологічні воротні системи та інші конструкції, що відповідають вищим європейським стандартам. Інноваційні технології, якісні матеріали, професійна обробка, вишуканий дизайн – візитна картка компанії.

wisniowski-vorota-lviv

zamoviti-garazhni-vorota-wisniowski

відкатні ворота автоматичні Львів

Секційні огорожі

Секційні ворота представляють собою технологічну конструкцію, що складається з теплих сендвіч-панелей Innovo. Вони мають 60 мм завтовшки і гарантують надійну теплоізоляцію.

garazhni-sekcijni-brami

Підйомні конструкції секційного типу виконані з алюмінію та пінополіуретану, додатково мають вставки з еластичного матеріалу та ущільнювач по усьому периметру. Можливе неординарне оформлення полотна за дизайнерськими ескізами.

garazhni-sekcijni-brami

Теплі ворота можуть слугувати не тільки бар’єром для несприятливих умов, а і чудовим елементом вираження натури власника.

znizhka-150-evro-na-garazhni-vorota-i-vulichni-brami

garazhni-vorota-iz-sendvich-panelej

Ворота промислового типу

Промислові механізми Wisniowski – технологічна досконалість великих габаритів. Вони є надійними і стійкими до зовнішніх впливів, інтенсивної експлуатації. Здатні витримувати великі навантаження, створюють теплоізоляційний ефект, мають гідний ресурс циклів. Швидкісні огорожі керуються як вручну, так і автоматично. У наявності широкий спектр альтернатив у кольорі та можливість установити вікна панорамного типу.

promislovi-vorota

Відкатні брами Wisniowski

Конструкцію полотна, що рухається по реї виконано у стриманому класичному дизайні, можливі кольори на вибір та різні типи фактур.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Характерна риса відкатних воріт – автоматичний привід, завдяки якому огорожі рухаються плавно і надійно за допомогою пульта. Матеріал – переважно алюміній з антикорозійним ефектом.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Ворота з металопрофілю виглядають дуже органічно на зовнішньому фоні. Для більш безпечного використання застосовані фотоелементи, сигнальне освітлення та система автоматичного закриття.

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-bramirozpashni-ta-vidkatni-brami

rozpashni-ta-vidkatni-brami

Ковані конструкції

Ворота з ковкою Wisniowski створені з високоякісних металів і мають елегантний неповторний вигляд. Металеві елементи обробляються цинком за високої температури і мають двополімерне покриття та оцинковку. Металеві огорожі – прикраса вашої оселі, свідчення вишуканого смаку власника.

Вхідні двері Wisniowski

Вхідні двері Wisniowski створюються з алюмінієвого профілю та пінополістиролу. Полотно завтовшки має 7,7см.

vkhidni-polski-dveri

Сучасні двері – система з інноваційними механізмами: керування нею може бути здійснене за допомогою пульта, вашого смартфону, сканера відбитків пальців.

vkhidni-polski-dveri

Є можливість встановити автоматичне вічко, яке буде  записувати зображення на карту пам’яті. Можливо представлення дверей у широкому спектрі кольорів, для більшої особливості можна застосувати скляні декоративні вставки.

vkhidni-dveri-kreo